Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok erről (a vélemén...

Mit gondoltok erről (a véleményemről)?

Figyelt kérdés

Azt hiszem , hogy minden okkal történik, ez biztos így van , de leginkább mi irányítjuk az életünket, hiszen mi a gondolatainkkal teremtünk, tehát amire gondolunk sokat az fog megjelenni az életünkben ...vagy pozitív vagy negatív módon, amire sokat koncentrálunk azok a dolgok megjelennek, ezért kell mindig pozitívan gondolkodni... a rossz dolgok amik megjelennek az életünkben , mind a mi "hibáink "hiszen a vonzás törvényén alapulva , bevonzzuk őket...

és ami a kapcsolatokat illeti.. hogy ugye hasonló a hasonlónak örül , tehát csak olyan emberrel érdemes összejönni aki hasonló mint én annak ellenére , h az ellentétek vonzzák egymást, szerintetek??


2010. aug. 27. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet xd
2010. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen ha pozitívan gondolkodsz bevállik bármi legyen is az lehet hogy 1 nap/hét/hónap múlva de ha elképzeled amit akarsz és úgy teszel mintha megtorténne akkor meg is fog torténni.

Nekem eddig sokminden megtortént amit akartam mert helyesen alkalmaztam a vonzás torvényét.


A lényeg az hogy ha gondolsz pl: egy új biciklire amit akarsz akkor ne mond soha hogy nem lesz meg... Hanem csak azt mond hogy majd az Univerzum ezt megoldja.

.-Azoknak akik nem hisznek benne ne írjanak ide hulyeségeket hanem nézzék meg a ´Titok, címu filmet vagy konyvben olvassák el!!!!!!!!

16/F

2010. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kicsit hosszúra sikerult de ezt le akartam mind írni!
2010. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta arra gondolok, hogy ne nőjön ilyne gyorsan a körmöm, és az univerzum még ezt sem tudta megoldani. Meg gondoljak egy új biciklire. Évekig akartam, kaptam, és egyből tönkrement. A vonzás törvénye hülyeség. Mivel: Én mindig azt akarom, hogy hideg legyen az időjárás, de még mindig meleg, mert több millió ember még napsoabb időjárást akar. Akkor ha elég soakt gondolok rá, akkor csak az én környékemen lesz hűvösebb, vagy mindenhol? És azzal egyetértek, h minden okkal történik.
2010. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 16/f
2010. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

74 vagyok idore ne gondolj azt nem lehet irányítani.

Inkább kis dolgokra pénz....

Így nem tudom leírni de nézd meg a Titok filmet abba se idore gondolnak az idore te gondolhatsz negatívan és pozitívan de azt nem tudod irányítani ha bejonne 1-2 napig az csak véletlen muve.

2010. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Harrr ***** válasza:
64%

"Azoknak akik nem hisznek benne ne írjanak ide hulyeségeket hanem nézzék meg a ´Titok, címu filmet vagy konyvben olvassák el!!!!!! "


Nem igazán kellenek ide se könyvek, se filmek.


A való életben szerintem nincs olyan, hogy az ember "bevonz" dolgokat. Tenni kell érte, hogy változzon a sorsod. A pozitív gondolkodás csak egy lépcsőfok, tetteiddel kell azt megtámogatni.


Az az igazság, ezek a könyvek, filmek sokszor rossz üzenetet közvetítenek. A puszta gondolat, vágy nem elég. A pozitív gondolkodás nem ér semmit. A gondolatnak nincs ilyen ereje. Maximum a gondolataidból merítesz erőt.


Egyik rokonom elkezdte bújni az ilyen könyveket, azt vallotta, nem kell takarékoskodni, a pénzt ki kell "engedni" a világba, ott megfial, és visszatalál hozzád,ha rá gondolsz. Azt hittem ő értette félre a könyveinek az üzenetét.... És nem. Sajnos vannak ilyen hülyeségek a világban, nem is kevés.


Ezek egyike az agykontroll. Képességeket fejleszteni, sorsot irányítani.... gondolatokkal... A meditáció hasznosságát én másban látom, kitisztítja az elmét, meghatározhatod a céljaid tisztán, egyértelműen, ha elmélyedsz a gondolataidban. Aztán cselekedni kell. Lépni. Nem tovább gondolkodni.


Ez az agyunk x%-át használjuk pedig megőrjít, a gondolatok erejével karöltve. Mintha megrajzolnék egy tervrajzot, és aztán minden nap újra rajzolnám, egyre pontosabban. Jól végiggondolnám, és azt képzelném ,ettől megépül. Pfff... A tervezés fontos lépés. De csak egy lépés.


A rossz dolgokat pedig nem hiszem,hogy a negatív gondolkodás vonzaná be. De ezt már nem írom le, így is túl sokat írtam, lepontozni ennyi is elég :D

2010. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , h mindenki ilyen hosszan fejtette ki a véleményét :))
2010. aug. 27. 23:00
 9/11 anonim válasza:
A Titokkal az a baj, hogy amerikai maszlag, ami annyit tesz, hogy ha 2 lépéssel hátrébb állsz, belátod az egészet, és azt, hogy mekkora hülyeség. Én inkább dr Joseph Murphyt ajánlanám, nagyszerű az öreg. Bár néhány embernek fájó pont lehet az, hogy bibliai idézetekkel támasztja alá a mondanivalóját (vagy inkább maga a mondanivalója ez). DE pl John Assaraf: A válasz című könyvének az első felét érdemes elolvasni (a második az már tényleg az álomvállalkozásról szól, ott már semmi érdekes nincs), nagyszerűen elírja az agy működését, és egymásba fűzi a dolgokat. Igen, tudom, hogy ő is "titkos", de ez a könyv valami újat mond.
2010. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Helló. :)


Nagyon jól látod a helyzetet, és el sem hinnéd mekkora ereje és háttere van ennek a bizonyos gondolkodásnak. :)

Az ellentétek pedig nem szó szerint vonzzák egymást...hanem olyan értelemben, hogy hideg nélkül nincsen meleg, rossz nélkül nincsen jó...tehát a megkülönböztetés miatt vonzzák egymást, hogy a kontraszt meglegyen, hiszen mi csak a relációk révén ismerhetünk meg bármit is., hogy nem olyan mint egy másik valami. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!