Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tegnap felhívott egy 5számjegy...

Tegnap felhívott egy 5számjegyű telefon szám! Szerintetek mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap nyelvtanórán az ördöggel szórakoztunk, hogy felhívjuk és felhívtuk a tudakozót is az ördög telefon számát kértük és ki is csöngött de leraktuk.. :/. És este öt órákkor csörgött a telefonom és beleszólt egy hang angolul hablatyolt aztán meg kérdezte h speak english? aztán mondtam h no mert lesokkoltam és leraktam... ezután írtam a barátnőmnek és ő is lesokkolt... 100%hogy megszált minket az ördög este alig tudtam aludni.... szerintetek???!
2011. okt. 28. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vagyis, felhívtál egy külföldi számot és visszahívott?
2011. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, az ördög volt. Véged van, elkárhozol!
2011. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Valószínű,hogy egy külföldi számot hívtál...Én nem kiabálom el,de én mostanába sok olyan dolgot látok ami szellemre hasonlít,és én azért általába tudok rá magyarázatot...Most akkor te kajra azt állítod,hogy az ördög megszállt vagy mi?
2011. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alternatív világok közt elektromágneses sugárzás ugyanúgy tud közlekedni, lehet egy párhuzamos világból hívtak vissza. Reméljük, hogy nem ártó szándékúak.
2011. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

5 számjegyű szám? kb. olyan ,mint nálunk a 4 jegyű Való világos szavazósszám?


Mert lehet a külföldi villalakókra szavaztál...

2011. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

10:22

biztos...

2011. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy vicces haverod szórakozott, le lehet tölteni olyan alkalmazást a telefonra, ami kamu számot ír ki a hívottnak.
2011. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 MarySue ***** válasza:

Szerintem azt gondolom, hogy ez egy hülyeség, már ne is haragudj :D Tudakozós koma jól átejtett. Ez még eszedbe se jutott?? Oltásból adott egy számot, te meg teljesen ráparáztál.

Az "ördög telefonszáma" :D:D Ha ő vette volna fel, nem azt mondta volna, hogy speak english, hanem, hogy "kitépem a májadat és megeszem!" vagy valami hasonlót xD

Ne aggódj ilyen felesleges dolgokon, hogy megszállt az ördög, csak azért, mert felhívott egy külföldi szám. Én a helyedben inkább a telefonszámla miatt aggódnék!

2011. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen, megszállt az ördög téged, meg a barátnődet, meg a házat, meg a gyakorikerdesek.hu összes válaszolóját!
2011. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:
POKOLRA JUTSZ MEGDÖGLESZ!!!
2011. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!