Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 5 éve olyan érzésem van, hogy...

Kovacsattila1991 kérdése:

5 éve olyan érzésem van, hogy a gondolataimat mondják ki az emberek néha. Ez harmadik szem vagy tisztánlátás gyakorlat vagy egyszerű paranoid skizofrénia?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Utobbi.
2021. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
82%
Inkább telepátia, mint harmadik szem, meg tisztánlátás. Vagy te gondolsz arra, amit ők a következő pillanatban ki akarnak mondani(te vagy a vevő), vagy ők mondják ki a gondolataid(te vagy az adó). A paranoid skizofréniának más tünetei is lennének, és sosem jönnél rá magadtól, hogy az a bajod. Az egyik jellegzetes tünet a betegségtagadás.
2021. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Az első kettő lehet, a harmadik kizárva
2021. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Olyan érzésed van, vagy konkrétan kimondják a gondolataidat? Mert, van különbség a kettő között.
2021. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolataid/gondolkodásmódod a nagy átlagnak megfelelő.

Aki Mórickaként gondolkodik, mindig AZ jut eszébe.

Ha Mórickák találkoznak, mindegyik AZT fogja mondani.

2021. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez természetesen más, nem minden esetben van ez így. Átlagos beszélgetésekben nincs ilyen érzésem,csak amikor jobban bele megyünk ldolgokba. Plusz stressz hatása alatt jobban fokozódik az élmény. Én már küldtem is gondolatot,fogadták, egyből ki is mondták. Csak azt nem értem hogy ezt valaki rutin jelleggel csinálja. Mintha információkat raktároznék, egy információs mezőben, és egy erre akalmas személy rá tudna csatlakozni. Vannak emberek,akiknél egyáltalán nem tapasztalom, az élményt, de vannak akiknél igen. Lehet valaki nyitott erre, van aki nem. De olyan érdekesség is vannak velem, hogy a kosaras bicikli képe ugrik be nekem 2 napja valamiért, erre tegnap közlik velem este, hogy kilopták az udvarból. Meg hát amúgy is ennyi véletlen nincs úgy érzem.
2021. aug. 19. 09:01
 7/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Amennyiben ez tényleg így van, akkor ez telepátiára utal. Egy kicsivel intenzívebb, mint az átlag emberé. Lehet már attól intentívebbé vált, hogy felfigyeltél rá, és elkezdted figyelni.
2021. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szar lehet neked.
2021. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt én is észrevettem magam körül. pl gondoltam a munkahellyel kapcsolatban valamire ami nem anyira jellemző, erre más 2 nappal később kimondta szóban a többiek előtt.
2021. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!