Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akaratlanul lehet manifesztálni?

Akaratlanul lehet manifesztálni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam mostanában valakire, akire nem kellene (napokig folyamatosan, akaratom ellenére) és tegnap kaptam tőle egy jelet, ami egyértelművé teszi, hogy ő is a napokban gondolt rám.

2021. szept. 12. 19:00
 1/3 anonim válasza:
21%
Fenét, már Wolf Katit dugnám, ha működne.
2021. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
89%
A negatív dolgok könnyebben összejönnek, mert amitől félsz, arra könnyebb koncentrálni, mint formába önteni a vágyaidat, vagy a vágy nélküli szándékodat. A félelem, ellenszenv, harag, gyűlölet tárgya mindig éles kép az elmédben, a vágyaid, álmaid, és céljaid pedig általában jó, ha félig megformáltak. Nem nevezhető mondjuk manifesztációnak, vonzásnak, miegyébnek, ezeket inkább a szándékos cselekvésre mondják. Ez csak egy erős gondolat, erős érzelmekkel támogatva, ami sokáig, és intenzíven van jelen, hol tudatosan, hol tudattalanul, míg végül már tényleges hatással van az életedre.
2021. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat én a mai napig nem értem hogy hogy kapja meg a jelet a másik hogy gondolsz rá….
2023. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!