Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segíthetne, hogy...

Agykontroll segíthetne, hogy ki tudjam zárni a külső hanghatásokat?

Figyelt kérdés

Pár éve lettem arra figyelmes, hogy különösen érzékeny vagyok arra, ha valami hangos történik a környezetemben, így például nem tudok aludni, ha a lakótársam halkan zenét hallgat, nem tudok buszon olvasni és egyenesen kiborít, ha a meghallom a felső szomszédom lépteit (ez még nappal is kizökkent).

Nagyon szeretnék ezen változtatni, mert nem várhatom el a környezetemtől, hogy alkalmazkodjon és sajnos úgy érzem, hogy így nem tudok hatékony sem lenni (ha például a buszon még át kellene néznem valamit a vizsgára, vagy akár ha nem tudok időben elaludni)

Keresgéltem már dolgokat a témában, de nagyon kezdő vagyok. Tanfolyamra még nem mennék el, mert még nem igazán tudok benne hinni.

Technika, könyv, cikk bármi jöhet


2021. szept. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Fuldugo
2021. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy egész kezdő szintén is elérhető cél. Gyakorold a szinted (alfa állapot) elérését. Mikorra gyakorlottá válsz, gyorsabban eléred az alfát és a mélyebb szinteket is,még zavaró tényezők fennállása esetén is. Ha ez már jól megy, nem fog különösebben zavaró tényezőt jelenteni a zaj.

Vagy csinálhatod még azt hogy meditatív állapotban elmélkedve megvizsgálod az okát annak hogy miért zavar ez téged.

Meg kell érteni a mögöttesét:

"Miért zavar ez engem?", "Tulajdonképpen mi zavar engem?", "Miért vonja el a figyelmem?"

2021. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!