Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi volt ez az állapot és mit...

Mi volt ez az állapot és mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Este egy elég "fura" élményben volt részem. Nem tudom, hogy csak képzelődtem ( arra hajlok, hogy nem, nem aludtam/álmodtam ) vagy tényleg megtörtént. Nem tudom nevezhető e meditációnak, sosem tanultam ilyesmit. Kicsit elmélyültem, elkerültem magamban. Ott voltam én, de nem ebben a fizikai valóban, inkább olyan lángcsóva vagy füst szerű, megfoghatatlan, formályát bármivé alakítható arany színű energia. Ott lebegtem, aztán jött Ő. (Tudtam ki Ő, fontos személy az eletemben. Szeretem, őszinte szeretettel, zűrös múltunk van, hosszú lenne leírni) Ő sem fizikai valójában, hanem arany-kékes színű "energiaként" Volt Ő és én. Az Ő és én elkezdett egymás körül forogni, keringeni, felfelé ívelve egymásba fonódott és eggyé vált. Aztan már nem volt ő és én. Mi voltunk. Semmik voltunk. Egyek voltunk a mindenséggel és a semmivel. Mi voltunk a minden és a semmi. Nem tudom jobban megfogalmazni. Leírhatatlan állapot, érzések, hatalmas béke, egység, boldogság és a megérkezés érzet. Egy voltam/voltunk a mindennel. Nem én voltam. Nem volt én vagy bármi. Sosem éreztem ilyesmit. Miután vissza tértem tisztán emlékeztem mindenre, nem aludtam. Mi lehetett ez az állapot? Meditáció? Lehet jelentősége annak, hogy Ő is volt? Illetve az arany, arany-kékes színnek? Mi volt ez a csodás érzés? Vagy csak bediliztem? :-D Bocsánat ha buta a kérdés.

2021. szept. 27. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
FLOW-ba kerültél, és megmutatta magát az Univerzum.
2021. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy a múltkor is volt egy élményem, akkor a fejtetőmnél éreztem körbe körbe forogni valamit vagy energiát, de extrém gyorsan, mintha az a forgó energia épp átvágná a fejembúbján a koponyát. Mármint nem fájdalmasan, csak mintha áthatolt volna rajta a forgás kőzben. Illetve ami még fura, hogy mikor álmodom, tudom, hogy álmodom,tudok bármit befolyásolni,olyanná tenni amilyenné szeretném, úgy alakítani a dolgokat. Bármit.
2021. szept. 27. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!