Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Telekinézis valóban létezik?...

Telekinézis valóban létezik? Illetve tanulható?

Figyelt kérdés
És ha mindkettőre igen a válasz, hogyan lehet ezt megtanulni?

2021. nov. 3. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2021. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%
Igen
2021. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én könnyebb dolgokkal kezdtem.papírlap elmozdítása az asztalon koncentráció után.majd ceruza toll gurítása asztalon koncentrációval.Mikor már ez annyira ment, hogy elég pár másodpercet koncentrálni, akkor jöttek a nehezebb tárgyak,pohár,könyv,tányér.

Ezeket először nehéz volt megmozdítani,majd később csúsztatni az asztalon.

majd pár év gyakorlás után egy hosszú meditáció után, megint leültem megpróbálni a telekinézist.

ekkor sikerült először tárgyat levitálni, egy csésze volt az asztalon, és a levegőbe emelkedett olyan 5-10 centire, pár másodpercig.

majd mással kezdtem foglalkozni, a telekinézis amúgy is csak mellékvágány volt.Inkább elmekontrollal foglalkozok, jelenleg is, de erről nem sokat akarnék beszélni.20 éve használom, elég sokáig eljutottam ennek a gyakorlásával, igazából olyan mintha valakit távolból hipnotizálni tudnék, és azt csinálja, amit akarok.

2021. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
51%
Általában akik képesek rá, ráéreznek valahogy, és onnantól gyakorlással erősítik azt, amire ráéreztek. Ez nem tudás, ösztönös, és ezért vannak korlátai. A működési mechanizmusára vannak elméletek, de a legtöbb egyértelműen marhaság, a többit nehéz ellenőrizni, meg úgy általában elegendő információt találni. Valószínű, hogy ha tudod, hogyan működik, akkor meg tudod tanulni. Ha nem találsz rendes magyarázatot a működésére, akkor csak abban bízhatsz, hogy a sok kísérletezés alatt ráérzel.
2021. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
Könnyen megtanulható, én egy hölgy szoknyáján gyakoroltam és sikerült fellibentenem. A látványban nem csalódtam másoknak is szívesen ajánlom a telekinézis elsajátítását!
2021. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
létezik de sok türelem és gyakorlás kell hozzá
2021. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!