Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez hogyan lehetséges? Hogyan...

Ez hogyan lehetséges? Hogyan történhetett meg? Tegnap este néztem valakinek az instagram követőit és arra gondoltam, minek követi az illetőt ennyi év után mit akar még tőle? Erre ma nézem követte az illető?!

Figyelt kérdés

Ez mi volt? Valaki magyarázza el legyszives

Köszönöm


2021. nov. 4. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Elírtam véletlenül a kérdést!

Javítás: Kikövette* az illetőt*

2021. nov. 4. 21:09
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát valaki követett valakit... De már egy fél éve is néztem, és nem értettem miért vagy minek követi...


Tegnap este megint néztem az illető követőit instagramon, és megint csak arra gondoltam magamban hogy Jézusom ez minek követi még mindig, nem értem...


Erre ma néztem és eltűnt a követők közül akire gondoltam hogy miek követi instagramon xy-t 😅😅😅



Ez mi volt?

2021. nov. 4. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
lóúk
2021. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Értelmetlen a kérdésed, és a valaszaid is.
2021. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Arra gondolsz esetleg, hogy azért tűnt el a követők közül az illető, mert te arra gondoltál, hogy minek követi a másikat? Vagyis bevonzottad, hogy ne kövesse tovább?

Na, az én válaszom is legalább olyan " értelmes", mint a kérdésed.🤣🤣🤣

2021. nov. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!