Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudom-e használni az agykontro...

Tudom-e használni az agykontrollt arra, hogy rájöjjek mit akarok?

Figyelt kérdés

Eddig használtam a tükrös módszert, meg vizualizációkat alfában, és a többség működött. Most is csinálnám, de meg vagyok lőve, mert nem tudom mit akarok. Nincs célom.

Ebben az esetben hogy tudom használni ezeket a technikákat? Vagy akár manifesztációs technikákat (bár szerintem a kettő nagyon hasonló)? Vagy milyen más technikát használhatnék, amivel rájöhetek merre tovább?


2021. nov. 13. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kerd a tudatalattit, hogy mutasson valami utat, vezessen ra a celjaidra...konkret technikat nem tudok mondani, mert kb 20 eve voltam tanfolyamon es nem hasznalom oket, inkabb szabadon meditalok vagy vezetettet hallgatok....
2021. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pohár víz, álomfigyelés
2021. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hogy érted, hogy nincs célod? Mindennel tökéletesen elégedett vagy az életedben vagy dönteni nem tudsz több lehetőség közül?
2021. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem az, hogy mindennel elégedett, nem egyenlő azzal, hogy nincs célja
2021. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Nagy tudat-defekt, ha magad sem tudod, mit akarsz, mi a célod, ami eléréséért tennél/dolgoznál.

Ebben az esetben nem tudod használni az agykontrollt, mert ahhoz agy is kell.

2021. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!