Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik olyan, hogy más...

Létezik olyan, hogy más embernek vonzom be azt, amit magamnak akarok? Hogy telepátiával bevonzom másnak azt amíg kitűzték célul?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy osztálytársam akinek bejövök, és nem rég ra döbbentem arra, hogy lehet bevonzom azt neki amit akarok (nekem tetszik ő)

Harom érettségire agykontrolozzam, hogy mennyi % legyen, és nekem nem vált be! viszont neki pont ugyan annyi % lett mindegyik, amit magamnak akartam (például pont 80 % törit akartam és neki lett annyi, pont 84% magyart akartam, és neki annyi lett)

De nem csak ezek keltettek fel ezt az abszurd elméletet, nem egyszer előfordult már suliban is, hogy megcsinálta azt amire gondoltam, amit szerettem volna. Magyarból jó voltam mindig, es miután szorgalmasan jelentkeztem az órákon vers elemzéskor, kissé el is bíztam magam, aztán hirtelen azt az osztálytársam lett jó belőle, én meg kukán ültem, es nem tudtam a válaszokat...

Vagy Megtetszett egy dolog, es hirtelen belajkolta a dologgal kapcsolatos oldalt Facebookon....es meg vannak ilyen hasonló dolgok .... Néha amikor a a közelében vagyok, akkor meg olyan semminek érzem magam, mint ha elszívták volna az energiám...

Nem kêrek offolásokat, mert engem nagyon erdekel, hogy vajon ez egy hülye elmélet vagy van valóság alapja? Ha az utóbbi, mint lehet tenni ellene?



2014. jún. 6. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Na rosszul írtam: nekem nem tetszik ő
2014. jún. 6. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:

velem állandóan ez van, elképzelem, hogy van egy fullos bmw-m, akkor egész nap szinte új bmw-ket látok, amiből újgazdag fiatalok szállnak ki bomba nőkkel.

vagy veszek egy sportmotort, akkor meg jön egy ismerősöm hozzám, de sportmotorral, vagy bejelenti egy haverom hogy vett egy motort!

2014. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vonzottad be neki, ő érte el a sikereket.

A bevonzásnak sincs semmi értelme, egyszerűen hozzáállás kérdése (optimista, pesszimista), nem kell minden kitalációra új fogalmakat bevezetni.

2014. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kvantumfizika szerint objektív valóság az nem létezik, csak te értelmezed a világot, így másnak nem tudod bevonzani a dolgokat, de az ima ereje nagyon is valós dolog a pozitív energia koncentrációja pozitív hatású !
2014. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tervezd be, hogy ötös találatod lesz a lottón! 1 milliárd 410 millió! Közben gondolj rám ismeretlenül! Küldjél kétszer öt számot 90-ig a szignet@szignet e-mail címre! Én is játszom még két szelvénnyel. Ha nyerünk felezünk. Üdv.: fitsport
2014. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!