Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » TUDATALATTI: ugy hallottam...

TUDATALATTI: ugy hallottam tobb helyrol is, h van, akinél fordítva-ellenklezoleg-dacoskodva mukodik. Pl, ha meditálva, v agykot-al akarok elérni vmit. Aki tud errol, lécci írjon. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

TUDATASLATTI,AGYKONTROLL;

Nàlam NAON nem akar se aTitok, se règ az Agyktrloll, tàn nàlam is fordìtva mukodik?



#tudatalatti #AGYKONTROLL;ELLENKEZO HATàS
2014. máj. 7. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
3 verzióra nem gondoltál?:) talán nem is létezik az egész akinek bejött ez a pozitív gondolat az egyedül az író volt,agykontrollra meg egy dolgot mondok cselekedj annak eleve az a lényege de jobb ha nem is gondolkodsz hanem csak csinálod amit kell... na és most menj játszani videó játékkokal mint a többi értelmes gyerek
2014. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező nálad biztos, a helyesírásodból ítélve.
2014. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg ott vannak az elfojtások addig azt vonzod ami gyógyír lehet azokra.


Majd ha szabad leszel a sötét oldaladtól, akkor lehet vonzósdit játszani...


Ezt el szokták felejteni az agyprogramozó urak :)))))

2014. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3-dikVàlaszolò!NAON koszikeNeked(CSAK NEKED!)az1etlen èrtelmes vàlaszt;-)Bocsit kèrek Toled(CSAK Toled!)a helyesìràsomèrt,Sze-n NAON rohantam:-(A billetyuzetem nem magyar,de remèlem ìgy is jòl èrtesz.Szòval koszi;rovid a vàlaszod,de velos-tomor;-)és elgondolkodtatò.Szò szerint;ìgy most1kicsit +is kell ràgnom;megyek ès àtràgom magam az elfojtàsaimon;-)1èbkènt eztGyurkòZsolt cd-jèn is hallottam,de sajna ott nem rèszletezte tovàbb.Kèrlek,haTe,v valakiHOZZÀD HASONLÒAN ÈRTELMEStudja melyik hanganyagàn talàlom,ès/v honnan tudnàm mexerezni-letolteni,ìrd/ìrja+.
2014. máj. 12. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!