Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll, Hogyan tudnám...

Agykontroll, Hogyan tudnám beprogarmozni újra?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt részt vettem egy 3 napos agykontroll tanfolyamon. Akkor sikerült megtanulni irányítani az elmémet. Sikerült elérni dolgokat, sikerült meggyógyítanom magamat (hasfájás, fejfájás elmulasztása), viszont most az elmúlt időben újra elkezdtem hasznosítani az ott megszerzett tudást, de nem sikerülnek úgy mint ezelőtt.

Valaki volt már hasonlóan? Ilyenkor mi a teendő?

Próbálok időt adni magamnak és fokozatosan minden este az alfa szintre lemenéssel újra megtanulni irányítani az elmémet.



2021. nov. 14. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve úgy érzem a mostani próbálkozásokkal akaratom ellenére rontok a helyzeten://
2021. nov. 14. 23:01
 2/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Lehet hogy érdemes lenne elolvasni José Silva agykontrollos könyvét, lehet hogy egy apró lépést elfelejtettél, vagy valamelyik lépést nem úgy csinálod, ahogy kellene, ahogy hatékony. Avagy nem iktatod ki a stresszt, mielőtt "munkához" látnál alfa állapotban.
2021. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehetséges, hogy némi stressz van bennem, de ennek oka szerintem az, hogy mostanában mikor lent vagyok alfában akaratom ellenére rossz, negatív gondolatok jutnak eszembe és aggódok, hogy ezeket véletlenül bevonzom. Ezzel kapcsolatban mit gondolsz? Hogy tudnám kizárni a negatív gondolatokat? (amikről tényleg nem tehetek, hogy előjönnek hiába próbálok csak jó dolgokra gondolni. Egyszerűen hirtelen beugranak a rosszak is:/)
2021. nov. 15. 16:21
 4/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Amikor alfában vagy, az elnyomott, tudattalan stressz kerül felszínre ezeknek a gondolatoknak a formájában. Azért nem tudsz tenni ellenük, mert az éber tudatoddal nyomod el őket. Amikor ez háttérbe kerül alfában, a féken tartó erő is ideiglenesen csökken/megszűnik, és az elnyomott stressz, és az ebből származó gondolatok elkezdenek kavarogni. Figyeld meg a gondolatok tartalmát, hátha kiderül, mi okozza őket. Éber állapotban is igyekezz kiiktatni a stresszforrásokat, és mielőtt agykontroll gyakorlatot végeznél, végezz valamilyen relaxációs gyakorlatot is, ami alatt oldódik a stressz. Utána már kevesebb gond lesz vele ténylegesen alfában, agykontrollos munka közben.
2021. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jobban belegondolva abszolút igazad van. Tényleg van olyan dolog amit elnyomok magamban. Néha álmomban ez olyan formátumban jelenik meg, hogy valaki üldöz engem, én meg menekülök. Próbálok rájönni, hogy vajon mi ellen is menekülök a való életben, valamint milyen érzéseket nyomok el magamban (őszintén szólva a negatív dolgokat éber állapotban próbálom elnyomni és csak is a jóra koncentrálni, de úgy gondoltam eddig, hogy ezt így jól is csinálom.. viszont most már kezdek összezavarodni, mert nem tudom mi okozza ezt az egészet.) Egyébként nem érzem úgy alapjáraton, hogy sokat stresszelnék..

Relaxációs gyakorlatokat mindenképp alkalmazni fogom. Köszönöm szépen az értelmes, gyors válaszaidat!

2021. nov. 15. 23:12
 6/7 hun_74 válasza:

Ebben is igaz a mondás: gyakorlat teszi a mestert!

Gyakorlolni, gyakorolni, gyakorolni, és az elméd fényre derűl...

2021. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hun_74 válasza:
*derül
2021. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!