Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye, szerelemben?

Vonzás törvénye, szerelemben?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét kiszemeltem.

De van a fejembe egy kép arról aki tökéletes lenne számomra. Tudom, hogy nem irreális elvárás.


Sikersztorik érdekelnének inkább, hogyan tudtátok alkalmazni a vonzás törvényét a szerelembe?


Kerlek akik nem hisznek ebben, ne írjanak.


2021. nov. 15. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem "nem hiszek" benne, hanem tudom hogy nem működik, mert egy tündérmese hókuszpókusz szélhámos kitaláció az egész, és neked is illene eljutni arra a szellemi fejlettségi szintre hogy ezt tudomásul veszed. Egyedül aki ezzel bevonzott valamit, az a kitalálója, akinek a bevételei lettek abból hogy könyvet meg filmet adott el erről. Ő "bevonzotta" ezzel a pénzt. De egyébként egy szélhámos kamu az egész.
2021. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%

Az agykontroll működik. A hit, a vágy működteti. Vizualizáld azt, hogy boldog vagy, megtalálod az ideális társad. Az Universum felel majd rá, de 100%osan szerintem nem lesz olyan a partner. Viszont sokkal inkább, mintha nem él benned kép róla.

Nekem volt kiszemeltem és nagyon szertettem volna, ha lesz köztünk valami. Ha a közelében voltam, akaratlan jeleket adtam neki és ő is nekem, tehát tudtam, hogy nem lehetetlen. Sokat gondoltam rá, vágytam arra, hogy beteljesedjen. És összejöttünk, hónapok múlva. (Nehezített pálya volt)

2021. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Eltudod mondani, hogyan gondoltál rá sokat? Nem volt benned kétség, hogy sikerül?
2021. nov. 17. 02:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első három mondatodban leírtál, az pont elég ahhoz, hogy meg fog valósulni. Semmi mást nem kell tenned.

Annyit tennék hozzá, hogy mit NE tegyél, és az a görcsölés, meg mantrázás, meg erős koncentrálás -na ezeket semmiképp se csináld, ezek csak leárnyékolnának, körbezárnának.

Nyugodt legyél, egymásra fogtok találni a PÁRoddal.

2021. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

En sűrűn ábrándozok a tökéletesről. Sajnos túl gyakran.

De nem görcsösen és nem rosszkedvűen. Probalkozom, hogy ez az abrandozas jó érzéssel töltsön el, ne rosszal.

2021. nov. 18. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyu, a képed már megvan. Nem kell dédelgetni. (4.)

Írtad, hogy sikersztori érdekel. Nos, még fiatalon, (de most 45 vagyok), nagyjából csak annyi képem volt, sajnos, hogy komoly legyen az illető, és kedves, szeressen... Igy hozzámentem egy kedves komoly nárcisztikus személyiségzavaros ffihoz, akiről persze nem tuftam, hogy narcisz, azt sem tudtam, hogy ez mit jelent.

Nahh, blabla, elvaltam tőle, és akkor azt mondtam, nem kell senki. De ha mégis, akkor ilyen meg olyan lehet csak. Es itt jön egy felsorolás vagy tíz tételes, és annyira egyedi jellemzés, hogy nahh ilyen nem is létezik. Úgyhogy a kép megbolt, de el is engedtem.

Erre mi történt? Talalkoztam egy ilyen emberrel, neki szontén hasonló hozzáállasa volt, "lehetetlen" kívánsaglistával, aminek én pontosan, ÉS VÉLETLENÜL, épp megfeleltem. Azóta együtt vagyunk és évek óta szerelemben. Mondják hogx a szerelem elmúlik

Nem. Az nem múlik el. Sokminden elmúlik, de az igazi szerelem, az nem múlik el. Ha úgy érzik "elmúlt", az sosem volt szerelem.

2021. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs az elütések miatt szar a telóm és a közellátásom sem az igazi.
2021. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*közel látásom xd
2021. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De jo, hogy leírtad, köszi szépen :)

Ez is ad egy kis löketet, hogy nincs min izgulni.

2021. nov. 19. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ellentétek vonzzák egymást igaz itt is :)
2021. nov. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!