Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás? Hogyan?

Tudatos álmodás? Hogyan?

Figyelt kérdés
Valaki szokta csinálni? Hogy működik? Van rá valami technika vagy gyakorlat?

2021. dec. 18. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Gyakorolni kel, megvan az is hogy hogyan csak már nem tudom.

A tv be is ment egyszer

2021. dec. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Én leírom neked rendesen hogy kell, fontos, hogy legyen egy akcióterved( hogy mit akarsz csinálni a tudatos álomban) pl: szexelni... Stb.


A másik, hogy végezz valóságtesztet napközben, én sokfajta valóságtesztet kipróbáltam már egyik se működött:

Raduga szerint közelebbről vegyél szemügyre egy tárgyat és tanulmányozd részletesen kb 10 másodpercig, ha ezt álmodban csinálod rá fogsz jönni hogy álmodol.( én bevallom ezt még nem próbáltam ki)


A másik, hogy írj álomnaplót, ez azért fontos, hogy felismerd az álmaidat, ez nagyon fontos. Ébredésnél mindig idézd fel az álmaid, írd le, olvasgasd stb.


Ha rájössz az álom közben, hogy álmodol ne izgasd fel magad, mert attól felébredhetsz. Ne nagyon beszélj magadban mert az lerövidíti a tudatosság hosszát.


Ha látod, hogy kezd az álom minősége, felbontása, realizmusa csökkenni, akkor dörzsöld össze a kezeidet így meghossszabíthatod a tudatosságot, tartsd magad az akciótervedhez. Ébredésnél mindig végezz valóságtesztet, mert vannak hamis ébredések is, amikor azt álmodod, hogy felébredsz.

2021. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a tolték titok című könyfet és a fázis című könyvet Michael Radugától.
2021. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként sokszor csináltam, ezelőtt 10 éve. Kettes nagyon jól leírta, de még van rá működő módszer. Nekem semmilyen valóságtesztem nem volt. Olvastam egy olyan módszert is rá, hogy ébresztőt kell tenni 3 óra múlva. Vagyis pl ha elalszol nagyjából 11 órakor, akkor 2-re ébresztőt tenni. Miután megébredsz, 20 perc - fél órát ébernek kell lenned. Vagyis nem alhatsz vissza egyből. Csinálhatsz bármit, de ne csak feküdj, hanem legyél éber. Csak 20 perc múlva aludj vissza leghamarabb. Egyébként én nagyon rá voltam kattanva a tudatos álomra akkor, persze gyerekként a szex miatt használtam, mi másra... És ezért nem is igazán volt szükségem valóságtesztre, mert amikre gondolsz, ha megfigyeled, sokszor feltűnnek álomban. De tudtam irányítani, és egy idő után nem csak szexeltem, hanem repültem, meg hasonlók. Heti 2-3x csináltam, miután felhagytam az ébresztővel is működött, mert hozzászoktam, csak ritkábban. Mondjuk havi 1-2x ismertem fel, hogy ez egy tudatos álom lesz, és csinálhatok akkor amit akarok. Sőt ez azóta is havi szinten megismétlődik velem. Minden valóságteszt nélkül, pedig már nem is igazán szoktam gondolni rá.
2022. jan. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!