Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom na de mindennap?

Tudatos álom na de mindennap?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta tudok tudatosan álmodni. Ma már minden nap így megy. emlékszem az összes álmomra részletesen, van h tudom h álmodok, és hagyom folyni az eseményeket de van h én akarom irányítani ilyenkor nyilván az történik amit én akarok. Van h direkt alvás paralizist idézek elő mert olvastam régebben h így el lehet érni az asztrális kivetulest ami 1szer sikerült de csak a szobában voltam.


Néha szeretném úgymond kikapcsolni h ne jöjjek rá h éppen álmodom. Miért van ez h minden nap emlékszem minden álmomra és mindig tudatomnal vagyok.?


Illetve ha már ez van akkor hogy tudnám elerni az asztrális utazást?


Jah azt hozza kell tennem alvásparalízisnel soha nem hallucinaltam semmilyen demont vagy szörnyet vagy mást mint mások amit mondanak egyszerűen csak nem tudok mozogni ilyenkor vagy kieroltetem h felebredjek vagy vissza megyek álomba és onnan kelek fel. 29N



2020. júl. 31. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Tudatos àlmom nekem mindig olyankor van mikor meg van ébredve kicsit az agyam. Azaz felületes alvasnal.

Ha nalad rendszeres valojaban soha nem pihensz akkor. Nincs mélyalvàsod.

Mint vannak az olyanok is akik minden neszre felebrednek mert mondjuk veszelyes környezetben alszanak es nem tudjàk magukat elengedni.


Ez a tudatos kontroll naponta hosszu tàvon szerintem kàros

2020. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert egyébként kipihent vagyok ennek ellenére
2020. júl. 31. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Az idegrendszered nem biztos viszont.


Vannak olyanok is, akik amugy semmit nem tudnak aludni 40 even àt, megis élnek.fe kétlem hogy mentàlisan minden rendben naluk.

2020. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Richard Webster - Asztrálutazás c. könyve lehet, hogy tud segíteni neked.
2020. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én rimánkodnék ilyen képességért.. :)

Azt jelenti a tudatos álom az esetedben, hogy nem álomszerűek a képek, hanem úgy érzed, tökéletesen a valóságban vagy? Olyat még nem sikerült elérnem, pedig jegyzetelem az álmaimat és már minden nap emlékszem rájuk, de nem olyan valós, mint az élet, és nem tudom irányítani,

2020. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!