Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érjem el agykontrollal...

Hogyan érjem el agykontrollal a meggazdagodást?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy alvászavarom és fejfájásom van ami miatt csak rehabos munkát tudok végezni ami havi max 50 ezer Ft.


Az állapotom miatt külföldön nem tudok munkát vállalni.


2021. dec. 18. 23:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Te mit csinálnál ilyen helyzetben?
2021. dec. 18. 23:11
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
kezed is járjon,necsakagyad
2021. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul valaki hozzámszólt telepatikusan, azt mondta, hogy jön a volt munkáltatóm a haverjaival betörni a házamba, hogy megkínozzanak, ettől annyira megijedtem hogy 15 ször szívenszúrtam magam. De túléltem, átestem egy szívműtéten.
2021. dec. 18. 23:26
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Drogozz kevesebbet, több pénzed lesz csá
2021. dec. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Sehogyan nem fogsz meggazdagodni mert egy léhűtő vagy. Már az is hatalmas eredmény lesz ha nem fogsz éhenhalni az ötvenezredből ilyen infláció mellett. Ha a szüleid meghalnak akkor meg mehetsz hajléktalannak. Ez a reális jövőképed, minden más csak álmodozás, csodavárás, önbecsapás.
2021. dec. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Az agykontrollal előidézett szilárd elhatározással elkezdesz tanulni/művelődni.

Ha elérted azt a szintet, hogy már tudsz nevetni ezen a kérdéseden, megtanulod valamely szakma alapjait, aztán csínját-bínját, aztán ha azt a szakmát műveled, meglátod, havi 50 kilónál többet fogsz keresni, jobban fogsz élni.

2021. dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

"15 ször szívenszúrtam magam."

Ühüm, max 5 percük lett volna a mentőknek, tüdőt is érhettek a fűtések de csak szív műtét. Aha, persze.

Eddig kb komoly kérdés is lehetett volna. De bajok vannak a biosszal.


Alapban a kérdésre, előbb agykontroll segítségével harmonizáld az alvást, azaz "orvosold" az alvászavart. Akkor valószínűleg a fejed sem fáj majd, mert az lehet fáradság, látás vagy folyadékhiánytól is. Mindet ellenőrizd, folyadék és szem.


Külföldi munkavállaláshoz meg oltasd be magad ha még nem vagy. Ott is élnek alvászavaros, fejfájós emberek...


De nem, neked nyilvánvaló fságot kell írnod. Elsütve a poént, röpke 17 percel a kérdés kitevése után.


Nem tudom ismered e a viccet, melyikben az van, hogy a cirkuszban okos emberek hülyéskednek, a Parlamentben meg hülye emberek okoskodnak?

2021. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem?

Akkor mi a különbség a cirkusz és a Parlament között?

...



Na és mi a különbség a sas között?

2021. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
15-ször sziven szúrtad magad és túlélted...na innentől kamu a sztori.
2021. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mi a különbség a sas között?"


Semmi. Mindkét szárnya ugyanolyan hosszú, különösen a bal.

2021. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!