Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Talán kapcsolatban állok...

Talán kapcsolatban állok valamivel?

Figyelt kérdés

Nem képzelem be nem is foglalkozok vele igazán,de érzékelem mindig ezt a dolgot


ha egy zenére gondolok azt másnap vagy miután arra a zenére gondoltam meghallom valahol, vagy épp egy kajára gondolok másnap anyukám azt hoz éppen, vagy egy furcsa elnevezésre pl levendula olaj és meghallom a tv-be másnap SZÓVAL ilyen kis apró jeleket érzékelek mint a Végső Állomás filmekben a főszereplők kb.



2021. dec. 29. 13:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
"Mindenhol ott a jel". Szerintem marhaság, csak jobban fókuszálsz az adott dologra, már-már tudat alatt keresed és egyből ki is szúrod. Ha nem fordítanál akkora figyelmet a dologra, fel sem tünne. Amúgy nekem is szokott ilyen lenni, de csak ráfogom a véletlenre. Vagy mint a deja-vu érzés. Valójában neurológiai rendellenesség(nem betegség) az agy emlékként kezeli az adott helyzetet.
2022. jan. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!