Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magamat edzeni...

Hogyan tudom magamat edzeni arra, hogy pozitív gondolataim legyenek valamivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy-két dolog, amiben sajnos eléggé negatív vagyok és folyton sötét gondolatok keringenek a fejemben.

Néhány rossz tapasztalat miatt érzek így.


Ezen hogyan tudok segíteni?


2014. jún. 23. 14:04
 1/2 anonim válasza:
Keresd meg youtube-on Kevin Trudeau: A te kívánságod a te parancsod c. vidóit. 14 részes, szóval elég hosszú, de érdemes végighallgatni, mert nagyon jó dolgok vannak benne, és erre a "problémára" is találsz benne segítséget. Ha könyv formát kedveled jobban, akkor Esther és Jerry Hicks:. Kérd és megadatik c. könyvét ajánlom, abban is sok hasznos dolog van amit a pozitív gondolkodás elsajátításához tudsz hasznosítani. Sok sikert, és tudod: a felhők felett mindig süt a nap! :)
2014. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése, azon kell változtatnod.

Próbáld meg túltenni magad a rosszakon, és kapd össze magad, ne legyél puhány.

2014. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!