Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bevonzottátok a párotok?...

Bevonzottátok a párotok? Olyan amilyennek elképzeltétek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 11:16
 1/4 anonim válasza:
75%

Volt egy nagyon jó kapcsolatom, ami sajnos végt ért, mivel az ország más-más pontján éltünk/tanultunk és kevés volt a hétvégi tali... többet akartunk... de nem jött össze.

Aztán egy évvel később mindketten ugyanabban a városban kötöttünk ki (egy harmadikban, függetlenül a másiktól)... fél évvel később egy szülinapi sms-ből kávézás lett, majd randi és végül kapcsolat, lánykérés, házasság, gyerek...

Mindketten már hetekkel az sms előtt a másikról ácsingóztunk,de valahogy nem volt indok keresni a másikat...


Mindketten

2022. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
nem, baromsagnak tartom a "bevonzast"
2022. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1. Olyan jó ilyeneket olvasni. Most nem agykontrollra értem, ha létezne már én is rég a szerelmemmel lennék, hanem csak, hogy vannak ilyen történetek, mint a tiétek.
2022. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a "bevonzás" egy nagy ostobaság. nem lehet "bevonzani" jót, rosszat, ffi-t, nőt, ...

Ha az elképzelt párból indulsz ki, nehéz dolgod lesz. Jobbnak tartom, ha nyitott vagy, és kompromisszumkész. Akkor lehet, hogy lesz az életedben néhány ember, akiről kiderül, hogy le lehet élni vele egy hosszabb/élethosszú időt.

2022. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!