Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi idő telt mire bevonzott...

Mennyi idő telt mire bevonzottatok egy új partnert?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja szakított velem a srác (akit kb másfél hónap alatt vonzottam be. Nagyon durva, nagyon hosszú sztori) És most egy lány szeretővel szeretnék megismerkedni akivel osztozhatok a nézeteimen. Szerintetek ez hosszabb időbe telik majd? Nem tértem ki személyiség vagy külsőségi jegyekre, csak a szenvedélyt, izgalmat, nézetet és nemet határoztam be. Aki többször vonzott be dolgokat az életébe mondana véleményt?

2020. jan. 9. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb 4 év volt.
2020. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát a normális emberek nem bevonzak ilyen vudu/csiribucsiribával hanem jeleket adnak, és "megszerzik" az adott személyt.
2020. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 carmenszig válasza:

Ez nem úgy működik, hogy elképzelsz valakit vagy valamit és azonnal bevonzod.

1. A személyiségünk és a tapasztalatokkal folyamatosan változik, ahhoz mérten alakítjuk igényeinket. Fejlődünk. Az, hogy egyik kapcsolatból ugrálsz másikba "bevonzással" a világon semmi értelme nincs. Az önismeret mértéke itt mutatkozik meg. Az általad említett "bevonzás" nem más mint emberek idealizált kivetülése. Elképzelsz valamit vagy valakit majd ezeket egy olyan emberre húzod rá, aki egyáltalán nem az általad "bevonzani" akart tulajdonsagokkal rendelkezik, nemes egyszerűséggel ráaggatod az akaratod. Ebből van a pofára esés mert kiderül, nem rendelkezik azokkal a dolgokkal amikkel felruháztad. Ha ezt a szándékot megérzi, kilép, ha benned tudatosul, csalólsz, mindenekelőtt benne nem pedig magadban.

Ha igazán akarsz valakit vagy valamit előbb magadba rakd helyre a dolgokat, aztán keress hozzá partnert. Ha az "ideális" társat keresed, ahhoz tapasztalni kell, tanulni a hibákból. Ez a fejlődés útja és majd ha készen állsz és az "adód" tiszta akkor a "vevő" is érzékeli azt.

De én személy szerint nem tartom értelmes kérdésnek azt, hogy mennyi időbe telik valamit elérni mert az idő "minőség" nem csak mennyiség. Ha készen állsz rá, akkor fog "megjelennni", ez pedig egyénenként eltér.

2020. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna fel, nem azokat kérdeztem akik memmamogják hogy működik a mágiahasználat, ha egyszer meg sem próbálják, hanem zsigerből kioktatnak másokat. Az hogy ti nem hisztek benne a ti dolgotok, az hogy ti mikor érzitek magatok készen új kapcsolatra, szintén a ti dolgotok, nem kell mást egy kalap alá vennetek magatokkal. Amikor az első szeretőmmel való találkozásra rásegítettem, minden magamban megemlített tulajdonság meg volt. Ne próbáld megmammogni nekem hogy "csak rávetíted a tulajdonságokat" mert tudom milyen az és jelen esetben más volt a helyzet.
2020. jan. 9. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudattal, akarattal rendelkezoket ugye csak akkor vonzhatsz be ha o is akarja?
2020. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

megmammogni? Ez meg milyen szó?


Mindegy, ismerkedj, akkor hamarabb megy, hogy találj valakit, akiről elhiszed, hogy bevonzottad.

2020. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Szép kis állapot, bárkit megkapok.." (Mert király pasi vagyok)


Attól függ, hogy túl vagy e már az előző kapcsolatodon és készen állsz e már egy újra? Mert ha nem, akk nincs értelme belefogni.Most te leszbi lettél vagy scak divatleszbi?

2020. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a bevonzás dolog nem biztos, hogy jót tesz.. Nem biztos, hogy az illik hozzád, akit te elképzelsz
2020. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi az hogy divatleszbi? Mi az böki a szemed hogy a lányokat is szeretem? :P
2020. jan. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!