Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges valahogy, befolyáso...

Lehetséges valahogy, befolyásolni hogy miről ne almodjak?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő személy az álmaimban akit nem szeretnék többet ott találni. Bármiféle úton,módon, lehetséges őt ki tenni? Befolyásolni hogy róla/vele ne almodjak?


Vagy teljesen hülyeség maga a gondolata is ennek?



2022. jan. 19. 06:50
 1/4 Grimfox ***** válasza:
100%

Ki kell derítened, miért van az álmaidban. Valamit jelent ez a személy, valami olyasmit, ami a való életedben is jelen van. Ha negatív szereplő, akkor a való életedben is egy problémát, akadályt, frusztráló tényezőt jelent. Ha ezt a tényezőt megtalálod, és kiküszöbölöd a való életedből, akkor az álmodban sem jelenik meg. Azért jelenik meg az álmodban, mert a valóságban elnyomod, nem foglalkozol a dologgal, vagy nem is tudsz(még) arról, hogy ezzel a problémával állsz szemben. Ha tudod, hogy ez a személy az álmodban mit jelent, meg tudod találni ébren ia a problémát.

Sajnos a tudatalattinak az a része, ahol az álmok születnek, elég makacsul ragaszkodik a dolgokhoz, elég nehéz bármit is megváltoztatni benne szándékosan. Magától persze folyamatosan változik.

2022. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Az agyamra megy már az az álom, hogy utolsóéves vagyok az egyetemen és záróvizsga előtt kiderül, hogy hiányzik egy matematikai tárgyam, nem is tudtam hogy létezik és nem tudok diplomázni. Általában annak tudatában álmodom ezt, hogy évek óta a szakmámban dolgozom…
2022. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek Grimfox-szal, valamint ugyanazon megyek keresztül mint a kérdező. Van egy személy, akivel ébren nem szeretnék foglalkozni, el akarok nyomni magamban mindent, ami vele kapcsolatban bennem van. Azt vettem észre, hogy mióta szándékosan próbálom a tudatomból kiűzni, azóta az álmaimban köszön vissza. Évek óta nem álmodtam különösebben (leszámítva a trash álmokat, amikor nem is emlékszel rá reggel, hogy mi volt, csak tudod, hogy álmodtál valami értelmetlen zagyvaságot), csak mióta ébren így állok a dolgokhoz. Érdekes módon azokon a napokon, amikor hajlandó vagyok ébren is gondolkodni rajta, nem álmodok vele.

Fel kell dolgoznod vele kapcsolatban valamit, és ha nappal kerülöd az ezen való munkálkodást, akkor majd az álmod megoldja, hogy foglalkozzál vele.

2022. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor valahogy megpróbálom megoldani a problémám vele kapcsolatban, köszönöm mindenkinek!
2022. febr. 2. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!