Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet befolyásolni, hogy mit...

Lehet befolyásolni, hogy mit álmodjak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy nem ismer -e valaki egy könyvet, egy weboldalt, vagy egy tippet arról a tudásról, hogy miképpen lehet előre befolyásolni hogy mit, hogyan, kiről álmodjak. Előre is köszönöm.


(EZT NEM FONTOS ELOLVASNI)

És ez azért érdekelne, mert tegnap este az osztályomból egy szép lányról álmodtam, aki nagyon tetszik nekem, (van barátja, úgyhogy nem mondom neki). Azt álmodtam hogy mindketten 20 évesek voltunk, és egy másik párral elmentünk Ázsiába egy romantikus randevúra pár napra, és a szállodában sokat szerelmeskedtünk, aztán a puha, pázsitfüves hegyoldalon sétálgattunk, és ott is sokat csókolóztunk meg ilyesmi. Aztán este egy bokáig érő, lassú folyású, széles folyóban meztelenül szerelmeskedtünk egy ázsiai stílusú híd alatt, a másik pár pedig 20-30m -el odébb ugyanezt. Sötét volt, de kék és piros szentjánosbogarak röpködtek a vizet súrolva. Közben mindíg sokat csókolóztunk, ölelkeztünk, meg nevettünk.


2011. febr. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet ember nem álmodik:D
2011. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Guglin keress rá, hogy "tudatos álmodás";bár azt konkrétan nem mondtad, hogy befolyásolni is akarod az álmod, de így érhető el legbiztosabban az, hogy arrólk álmodj amiről szeretnél.


Előre szólok, hogy rengeteg gyakorlás kell hozzá, de működik. :)

2011. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!