Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szkeptikusok mivel magyarázzák...

Szkeptikusok mivel magyarázzák, hogy így be tudok vonzani dolgokat?

Figyelt kérdés

Mindig lottózok, sosem volt még nagy nyereményem. Valószínűleg azért, mert mindig úgy állok hozzá, hogy úgysem nyerem meg.

Szkeptikusok mivel magyarázzák, hogy be is válik?


2022. jan. 24. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj meg úgy állni hozzá hogy bejön és majd az azutani tapasztalatokat beszéljük meg.
2022. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez úgy ahogy van értelmetlen.
2022. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2 - Attól, hogy te nem értesz valamit, mert zárt gondolkodású szkeptikus vagy, az még nem értelmetlen, legfeljebb számodra 😀
2022. jan. 24. 22:01
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem se volt még nagy nyereményem

Valószínűleg azért, mert nem is lottózom

2022. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1 - Úgy nem állhatok hozzá, ugyanis halak vagyok, tehát nem lehet sikerem a pénz terén. Tehát ez a példám a horoszkópot is bizonyítja.
2022. jan. 24. 22:05
 6/21 anonim ***** válasza:

Szóval az elméletedre nem is szeretnél rácáfolni? Nem lehet sikered, vagy csak általánosan jellemző a csillagjegyre? Nem ugyanaz.

Na akkor most kérek véleményt a szűz csillagjegyről pénz, sikeresség és párkapcsolat terén, aztán majd megmondom, mennyire jött be :D

És mi van azzal a Halak ismerősömmel, akinek nagyon jól beindult a vállalkozása?

2022. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 - Nem lehet ilyen halak ismerősöd. Persze állítani mindent lehet, elhiteti veled, hogy nagyon beindult a vállalkozása, holnap meg viszi a bank mindenét.
2022. jan. 24. 22:13
 8/21 anonim ***** válasza:

"Nem lehet ilyen halak ismerősöd"

Kételkedni is bármiben lehet, csak én mondjuk nem igazán értem, hogy az, hogy a szülei mikor feküdtek le gumi nélkül, miért befolyásolja az életbeni anyagi helyzetét :D

Miért nem próbálsz mondjuk sikeres lenni pénz terén ahelyett, hogy elhiszed, hogy nem lehetsz az?

Kérdezted itt a szkeptikusokat, de olyan állítással magyarázod az egyik dolgodat, amivel a másikat véded, és mindkettő olyan dolog, amit a szkeptikusok nem hisznek el. Elvileg bevonzod a lottó-nem-nyertességet azzal, hogy arra gondolsz, úgyse nyersz. De nem gondolsz arra, hogy na most nyerni fogsz, mert nem lehetsz anyagi téren sikeres. Látod a logikai bakit az érvelésedben?

2022. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésnek én véleményem szerint nem sok köze van itt ahhoz, hogy mennyire magyarázza be az ember magának azt, hogy most nyerni fog vagy sem. Hiszen köztudott, hogy a lottóra rettentően kevés az esély még pedig azért, mert úgy húzzák a számokat. De viszont racionális válasz a kérdésre, hogy az ember tudatalatt tudja, hogy nem fogja megnyerni emiatt sejti hogy nem fog nyerni és az érzés elteliti az embert és ez igaz fordítva is mikor a vágyakozás erősebb és emiatt az ember nagyon bízik abban, hogy megnyeri.
2022. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8 - Hiába gondolnék rá, mivel halak vagyok, nem nyerhetek. Ezért bizonyított a gondolat teremtő ereje is és a horoszkóp is egy csapással.


9 - "Hiszen köztudott, hogy a lottóra rettentően kevés az esély" - 50% az esélye, vagy én nyerem meg, vagy más. Mégsem nyertem soha. Tudod miért? Mert bevonzottam halak létemre.

2022. jan. 24. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!