Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikuskáim, hiszékenykéim,...

Szkeptikuskáim, hiszékenykéim, akik hisztek az ufókban és akik nem, mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Valahova a kettő közé tenném magam. Úgy gondolom, kicsi az esélye, hogy ennyi bolygó közül csak ezen az egyen - a miénken - alakult ki valamiféle élet.

Azt viszont nem hiszem, hogy kicsi zöld emberkék jönnek lerohanni a Földet

2020. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
szerintem az ufók ilyen zselés anyagból vannak és golyóformájúak és átlátszóak meg ilyen bizgencsekkel érzékelnek de nagyon okosak szerintem.
2020. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Mindkét oldalon vannak gyerekes emberek.

A legtöbb ufó hívő tőlük várja a megváltást.

A szkeptikusok meg hisztiznek, és azt hiszik, hogy akkor majd megjelennek.

2020. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Kérdés jelentve.
2020. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
E...
2020. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
42%
Én senkinek sem fogok magyarázkodni. Anno láttam, amit láttam. Balatonhenyén is, Budapesten is, Gyomaendrődön is. Idegeneket talán sosem láttam (ha igen, nem emlékszem), azonosítatlan fényeket igen. Repülő nem lehetett. Mozgásuk nem volt semmi földi eredetű járműhöz hasonlítható.
2020. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
6 - Azzal tisztában vagy, hogy a kilőtt műholdak is láthatóak akár szabad szemmel is, ugye?
2020. okt. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 elmondta, amit akartam.

#7 6os szerintem tudja hogy mozognak a műholdak...

"Idegeneket talán sosem láttam (ha igen, nem emlékszem), azonosítatlan fényeket igen. "

2020. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!