Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A szkeptikusok mivel magyarázz...

A szkeptikusok mivel magyarázzák a Vonzás Törvényét?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő, hogy bizonyos emberekkel szerettem volna találkozni (pl. olyasvalakivel aki rajong XY dologért, stb.), és hamarosan ez be is következett. De úgy, hogy elég ritka az olyan ember.

De másban is megnyilvánult, pl. sokszor gondolok egy eseményre és bekövetkezik stb. Vagy csak hogy egy szó van a fejemben, ami egyébként ritka, és pár percre rá egy tök random cikkben felbukkan az a szó.

A szkeptikusok mivel magyarázzák ezt, hogy lehet? Nem lehet csupán materiális dolog, hogy azok az események, emberek jutnak az életembe amikre nem sokkal azelőtt gondoltam. Ennyi véletlen meg nincs. Szerintetek?



2015. jún. 6. 15:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Mi az az XY dolog, amiért rajong?

Hogy következett be a találka és mennyi idő alatt?

Milyen esemény szokott bekövetkezni, amikre gondolsz és milyen gyakran?

Milyen szavakat szoktál taláni milyen cikkekben és miért gondolsz az adott szóra és miért nézed a cikket?

2015. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

A rajongás csak egy példa volt. Most egy olyan eset volt, hogy azon gondolkoztam, hogy lehetne megcsinálni egy bizonyos dolgot, ami fizikai munkához köthető. Aztán nemrég, teljesen véletlen szituációban beszélgetésbe elegyedtem két illetővel, akik pont ezt gyakorolják.

Szavaknál meg nem tudok konkrét esetet mondani de volt pár, és csak simán rányomtam egy cikkre, és ott megjelent.

2015. jún. 6. 15:37
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Van ennyi véletlen. Egy nap több ezer dologra gondolsz, ha egy-kettő bekövetkezik az még nem nagy szám.
2015. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell magyarázni, mivel nem működik. Pedig még szkeptikus se vagyok, csak szoktam gondolkozni.
2015. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%

Ha van vonzás törvénye, akkor a dualitás törvénye szerint van a taszításnak is!

Gondolj arra reggel, hogy egész nap nem fogsz ismerőssel találkozni - és ha ez 100%-ra teljesül, akkor vizsgálható a vonzás törvénye is!

2015. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
26%

A Vonzás Törvényét a tudomány is elismeri.

Tehát tárgyatal a kérdés.

2015. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 vfrtom ***** válasza:
96%
Van ilyen,működik, most gondoltam, hogy be nézek az ezotériába, hülye kérdésért. Azt itt is van.
2015. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Azzal magyarázzák, hogy az ember agya úgy működik, hogy szeret összefüggéseket, mintázatokat találni dolgokban. Tehát ha te egy szóra gondolsz, az a szó pedig megjelenik egy cikkben, máris az lesz az első gondolatod, ez nem lehet véletlen. Nagyjából így születnek az összeesküvéselméletek is. Az ember mindenben próbál logikát keresni, mert zavarja, hogyha nincs. (Ha te sokat gondolsz egy emberre, de azzal az emberrel NEM találkozol véletlenül, ha sokat gondolsz egy probléma megoldására, de NEM találkozol valakivel, aki segít neked megoldani, az viszont nem tűnik fel úgy, mintha megtörtént volna. Lehetne átlagolni, melyik a gyakoribb, szerintem az utóbbi.)
2015. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

"A Vonzás Törvényét a tudomány is elismeri.

Tehát tárgyatal a kérdés."


Forrást kérnék, ha nem bánod.

2015. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

"A Vonzás Törvényét a tudomány is elismeri. "


A nap vicce.

2015. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!