Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy bizonyos ember szerelme...

Egy bizonyos ember szerelme bevonzása?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal kapcsolatba kerültem egy barátommal. Azt mondta, nem akar kapcsolatot. Azt sosem, hogy velem nem akar, csak most kapcsolatot nem. De én közben megszerettem, pedig az elején én sem akartam semmit tőle. Ő is megszerethet még ugyan így… Minden nap beszélünk, munka közben is ír, mindig kíván jóreggelt-éjszakát, ha nem bírna, nem ilyen kapcsolatban lennénk. Valahogy azt látom, lehetne esélyem nála, és várnék is rá ha kell. Hiszek a vonzás törvényében, valahol mégsem tudom, egy konkrét ember szerelmét be tudom e vonzani. Hiszek abban, hogy bármire képes vagyok, de lehúznak a “ilyen nincs” kommentek hozzá. Vagy inkább törődjek bele, hogy ez van, és élvezzem, hogy így is sok időt töltünk együtt - kicsit másképpen? Vagy felejtsem el, mert ez fájni fog? Esetleg valakinek sikerült már bevonzani ilyet? Legyek magabiztosabb?

N



2022. jan. 30. 04:16
A kérdező szavazást indított:
Be tudod vonzani, legyél magabiztosabb
Élvezd ki, hogy legalább ennyire közel kerülhetsz hozzá, a szerelmet engedd el
Felejtsd el a pasit
26 szavazat
1 2
 1/12 Tak ***** válasza:
32%
Agykontrollal már kimaxoltad a témát,már megvan a pozitív visszajelzés.Tudd meg,miben lehetne jobb az élete,és teremtsd meg neki,beszélj a terveidről,amiben szerepet kapott.Ha tényleg akarod,nem futsz el viharban sem,mert nem hagyod magára.
2022. jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne agyalj ezen, hogy ez most mi. És egyessel ellentétben én azt mondom ne tervezz. Hanem csak élvezzétek akármi is ez. Csináljátok együtt amikhez kedvetek van legyen az bármi. És éljetek így szépen szabadon. És majd az élet dönti el milyen alakokat vesz ez fel.


Amúgy ez így is több mint sok kapcsolat felesleges a neveken gondolkodni, hogy ez mi.


Szóval szerintem tegyél le minden aggódást meg elvárást meg szándékot hogy valamot bevonzál,hanem csak hagyd ez folyni. De ugyanakkor ne is korlátozzon a forma. Ha elmennél valahova mond meg hogy te elmennél ide vagy oda eljön e. Az ilyenekből is kialakulhat hogy milhez van együtt kedvetek. Mondjuk most kovid miatt meg hideg moatt nem sokmindent érdemes, de később lehet kísérletezni. Működ e e egy koncert. Egy hosszú hétvégvalahol stb.

2022. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Még kettő vagyok. Annál többet nem tehetsz mint ami így is van, hogy jó öröm neked ez, ezt ő is érzni tuti és neki is örömet ad.
2022. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Férfit lehet vonzani az életünkbe, ebbe biztos vagyok, nem tudom, hogyan csináltam, de elképzeltem kit akarok és jött nagyon hasonló, mégsem lett olyan nagy szerelem belőle, már tudom, hogy miért nem és próbálok eszerint vonzani.

Konkrét férfinál is vonzottam már vissza, hogy újra keressen, de az nem volt már az igazi.

Konkrét embernél aki nem akarja szerintem nem működik úgy.

2022. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Megtudtam, hogy próbál ismerkedni másokkal… Pedig nekem mindig azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot. Elrontottam valamit?

Ha talál valakit, barátok maradhatunk, de nekem nagyon nehéz lesz bárhogy is folytatni úgy, hogy barátnője van.

Adott nekem jeleket, apró jeleket adott. Azt hittem működik, de most elveszett a reményem. Nem tudok csak a jelennel foglalkozni, ha egyszer ennyire sok reményem volt benne, sikerült megtalálnom, lett több, annyira boldog voltam! Aztán közli velem, hogy ne éljem bele magam…

2022. jan. 30. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 sajnálom. próbálj csak a pillanatban. és hátha egyszer lesz pillanatok olyan sora, aminek soha nem lesz vége. de mindig csak a pillanatban akkor is.
2022. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor kezdheted a vonzast egy másik férfivel akivel elképzeled, hogy megvannak benne azok a tulajdonságok amiket benne kedvelsz, DE ő is viszont kedvel téged. Nem kell arcot sem képzelni hozzá, csak érezd át a szeretét egy olyan férfinek akit te is akarsz.
2022. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hogy engedjem el az ő szerelmét? Nem tudok bevonzani egy másik férfit, ha ő van előttem folyamatosan!:( Ki nem megy a fejemből, és csak őt akarom, mert mindene, minden tulajdonsága pont annyira tökéletes, amennyire én akarom hogy legyen. Akárhányszor kicsit próbálok finom jeleket adni, az a válasza, hogy neki nem működne, ha beleszeretnék, mert nem akar kapcsolatot! De közben ő is adott ilyen jeleket! Nem értem, mit akar.:( Meséltem neki arról is, hogy mennyire jó volt az egyik éjszaka vele, és hogy nagyon jó lenne még ilyen este, de erre sem azt kaptam, hogy igen, szerinte is… Pedig azt sokszor említi, hogy jó velem az ágyban, ő hív fel estékre magához, közben még sincs az, hogy ilyen üzenetekre egy pozitív visszajelzést kapjak. Pedig jól esne…

Én nem akarom még elengedni, küzdeni akarok érte, mert nem tudom elhinni, hogy esélytelen. És ha valóban talál mást magának, szeretnék vele barát maradni. Ha nehéz is lesz, nem tudom elengedni.:(

2022. jan. 30. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 hát pedig így, hogy egyértelműen kifejezte mi van szerintem ez ennyi. ha így jó neked akkor csináld. szerintem ha ezek után nem akar többet, akkor nem valószínű, hogy ez változzon.
2022. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem. Lehet tényleg hagynom kéne, és élvezni a jelent, ami még van. Aztán lesz ami lesz a jövőben…

Bánt, hogy ennyi “munka” ment a semmibe. Lehet, nem is vonzottam azt, amire azt hittem. Bár, véletlenek ugye nincsenek…:)

Remélem azért, a mostani kapcsolatunk megmarad, és ha kevesebb is lesz, barátként tekinthetek majd rá.

2022. jan. 30. 21:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!