Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Próbáltátok már a reality...

Próbáltátok már a reality shiftinget?

Figyelt kérdés
Aki próbálta már az megosztaná velem az élményeit? Meg az is érdekelne, hogy melyik módszerrel próbáltátok. Válaszokat előre is köszönöm.

2022. ápr. 13. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáltam már. Irányított meditáció, vagy valami hasonló neve van igaziból. Tudatos álomhoz is hozzárendelik ezt a meditációs technikát, mert az élmény nagyon hasonló. A TikTokon téves megnevezéssel terjedt el, szerintem a depressziós és minimális tudással rendelkező tinik jóvoltából. Nem váltasz világot, nem kerülsz másik dimenzióba. A saját fejükbe menekülnek a valóság elől.

A lényeg, hogy előre kitalálod mit akarsz megélni, és ellazult állapotban koncentrálsz rá. A meditatív állapot eléréséhez kell valami monoton kép, hang, cselekvés elképzelése. Teljesen mindegy, hogy futsz és beugrasz az üregbe vagy mit csinálsz ahhoz, hogy "átlépj". Nekem a módszerem a létrán lemászás egy instabil liftbe, ami a semmibe zuhan. Aztán ott vagyok a saját fejemben, abban a világban, amit én találtam ki. Persze lehet, hogy másnak más technika jön be. Az Alíz módszer például azért nagyon jó kezdőknek, mert a meditatív állapotot és a történetet egyszerre vezeti fel. Mikor én kezdtem még nem ismertem ezt a módszert, de ez nagyon jó szerintem. A raven és a no method kevésbé megfogható, de valakinek meg az a jó. Bár a no method az szerintem teljes mértékben tudatos álom.

Néha monoton, automatikus cselekvések közben is "váltok", csak úgy random jön valamilyen kép. Nem is muszály előre megírnom. Sokszor érzem zavarónak, ezért szoktam podcastet kapcsolni, hogy ne engedjem magam. Például egy krumplihámozás közben, vagy papírvagdosás közben gány arra ébredni, hogy megvágtam magam.

2022. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!