Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Próbáltatok e elérni azt,...

Próbáltatok e elérni azt, hogy ne gondoljatok semmire de még arra sem, hogy nem gondoltok semmire? Ha igen akkor, hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sehogy. Meditálás alatt iszonyú nehéz kiüríteni az elméd. Valami úgyis van benne mindig...
2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Fejbelőttem magam és sikerült.
2013. okt. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Grielean ***** válasza:
100%

Igen, sokszor így szoktam elaludni esténként. De komolyan! Elég agyalós típus vagyok, valamin mindig pörögnek a gondolataim, és akármilyen fáradt vagyok, ilyenkor alig tudok elaludni, szóval sokszor csak ez segít.

Amúgy én úgy tapasztaltam, hogy ezt az ürességet egy pillanat alatt el lehet érni. Ami nehéz, az sokáig így maradni.

2013. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezt az állapotot hívjuk ismerőseimmel "zombulásnak" :)
2013. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem nem sikerül sehogyan sem folyton jár az agyam mint vami óra, pedig jó lenne agyhalottnak lenni. xDDD
2013. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt az állapotot úgy is el lehet érni, ha egy valamire elkezdesz figyelni. Csak figyeled, szemlélő vagy, kívülállóként, magadat nem vonod bele. Ilyenkor elcsendesedik az elme és a most pillanatába kerülsz, ami nagyon békés és nyugodt.
2013. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg ezen a weboldalon egyes kérdezőket, vagy válaszolókat, úgy tűnik, némelyiküknél az üresfejűség alapállapot.
2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 17. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem se sikerült, állandóan pörög az agyam.

Kivéve lefekvés előtt, amikor az agyam már időt kér, mert fáradt, én még ezerrel agyalnék tovább, de megmakacsolja magát, és egyszerűen "leáll", a következő pillanatban meg már mélyen alszok.

2013. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog: annyi a titka, hogy semmiképp ne gondolj a kékszőrű majomra közben!
2013. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!