Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudom azt bevonzani hogy...

Hogy tudom azt bevonzani hogy egy konkrét személy rám írjon?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy


Ha érdekel valaki, írj rá. 2 dolog történhet.


1: visszaír, beszélgettek és onnantól kezdve rajtad is múlik minden.


2: nem ír vissza, vagy ha vissza is ír eléggé látszik rajta, hogy a háta közepére sem kíván. Ez nem kellemes, de legalább tudod hogy mi az ábra. Továbblépsz és nem agyalsz olyan dolgokon hogy "mi van ha".

2022. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
a vonzas torvenye egy baromsag, ugyhogy inkabb irj ra te arra a valakire
2022. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leginkább olyanok válaszát várom akik hisznek benne és tapasztaltak már eredményt
2022. máj. 8. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Gondolj rá minél gyakrabban, ki is tehetsz valamit, ami rá emlékeztet egy olyan helyre, amit gyakran látsz.
2022. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Erősen gondolj rá minden órában 2szer 3 percig.

És írj neki egy smst a következő tartalommal:

Hívj fel!

2022. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező,


Nézd, én annak idején csináltam ilyesmi értelmetlenséget, hogy azt akartam bevonzani, hogy írjon nekem az illető... Pontosabban írjon vissza. De végső soron arra jutottam, hogy ha valaki nem akar velem beszélni, akkor nem fog.


A YouTube-on terjed ez a dolog, hogy konkrét embert be lehet vonzani, ezt azonban nagyon egyszerű cáfolni.


Mit szólnál hozzá, ha egy csúnya, buta, és bunkó ember be akarna téged vonzani, vajon sikerülne neki? :-)


Természetesen nem, mivel nem vonzódsz hozzá.


Ebből megérted, hogy aki hozzád nem vonzódik, azt nem fogod tudni bevonzani.

2022. máj. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod hogy írjon?
2022. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyűjtesz egy kis pénzt, kitalálod mit írjon rád, és elmész egy tetováló szalonba, és megmondod neki TE, én azt akarom hogy ezt és ezt rám írd.
2022. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!