Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudom azt, lélek ill...

Honnan tudom azt, lélek ill gondolat szinten, hogy valaki nem enged el engem?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel vége szakadt a kapcsolatunknak - vagy nagyon nem tudni mi van - bonyolult is az egész, sok eset volt amikor egy mondaton belül kétszer mondott ellen magának.

Én érzelmileg már elengedtem őt, viszont gondolati szinten ott van mindenhol, az egyik barát eleggé átlátja ezen dolgokat, vannak megérzései, amik állt bejönnek neki, ő azt mondja, hogy vagy te őt, vagy ő téged nem enged el, mégegyszer le szeretném szögezni, hogy én érzelmileg már kiléptem ebből, viszont gondolat szinten mindenhol ott van, honnan tudhatom meg azt, hogy a másik esetleg, nem enged el engem? honnan tudhatnám biztosabban a tényét? Milyen jelek utalhatnak erre? Lélek szinten, egyébként mindig is tudtuk hallani a másikat, érezni, ez nagyon érdekes, viszont most nyilvánvalóan egyáltalán nem kommunikálunk, mert ugye nincs miről, vagy is lenne, de ez most hirtelen nem ilyen egyszerű megint, viszont már egy ideje nem is találkoztunk sehol, utcán se, amit én nem is bánok, mert most egyáltalán nem szeretném látni… viszont van egy hely ahova együtt jártunk sétálni, mostanság törtènt hogy láttam őt messziről hogy ő az, én a másik útón jöttem, messzebb tőle, nem mentem oda hozzá, eszemben sem volt, ebből azt akarom kihozni, hogy az útjaink minden ellenére, megint csak keresztezték a másikét, és ilyenek nem történnek csak úgy, főleg nem egy ilyen bonyolult dologban.

Mert az energia áramlás az mint tudjuk, működik.


Köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 5. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Most kiraktad ugyanazt a kérdést mégegyszer?
2022. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ki. Ha már nem tették át más kategóriába.

De neked ennyi időd van, hogy ezt lesed?

2022. júl. 5. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon vadászni, gyakorlatilag egymás alatt van, hiszen egy kategóriában van a két kérdés:D
2022. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen… de kitettem ide is, mert inkább oda illik, mint az előbbibe.. de valahol van összefüggés.
2022. júl. 5. 13:00
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Azt írod, hogy elengedted a csajt. Mégis egyfolytában azon rugózol, hogy vajon milyen mély nyomot hagytál benne, és akarna-e még téged? Ez már csak meddő gatyázás! Tovább kell lépni, és lezárni a múltat. A múlt elmúlt. Nem visz előre.
2022. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érzelmi szinten tán el… van hogy magam sem tudom. De gondolat szinten ott van. És ez nem ilyen egyszerű, vannak egyéb jelek, amik összefüggnek az egésszel!!
2022. júl. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!