Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telepatikus úton bele lehet...

Telepatikus úton bele lehet 1-2gondolatot ültetni egy másik ember agyába? Vagy valahogy üzenni neki például gondolati szinten. Ti ismertek ezzel kapcsolatban hatásos dolgokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Á, nem működik. Én üzentem valakinek, hogy írjál már egy levelet, de nem írt. Pedig úgy koncentráltam.
2012. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Reméltem, hogy nem!

De, sajnos tudom, hogy igen.

Aki komolyan és mélyen foglalkozik az Agykontrollal, az sajnos meg tudja tenni.

Ez sajnálatos, mert a másik manipulálása, amihez senkinek nincs joga.

2012. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ez sajnálatos, mert a másik manipulálása"


Ne má! Engem miért nem lehet manipulálni? Nem lehet felfogni hogy ez képtelenség?

2012. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki rajtam.
2012. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem képtelenség.

Azért nem lehet manipulálni, mert nem vagy Agykontrollos, és nem hiszel benne.

Ha hinnél benne, akkor lehetne.

De, ha annyira szkeptikus vagy, akkor csak próbáld ki!

Ha lesz vagy van pénzed, és tapasztalatból akarod mondani, hogy "nem lehetséges", akkor menj Agykontrollra, nyitott lélekkel, és befogadóan.

Meg fogod látni, hogy működik!

Sajnos, én azt mondom, de működik, mert tapasztaltam.

Nem írom le, hogyan, de ez IGAZ!!!

Ugyan ez volt, volt Agykontrolloztam én is, volt egy erős, és nagyon karizmatikus férfi, aki a fele csoportot manipulálni tudta.

Csoporttag, nem vezető.

Így volt, nem kitalálom, és hülye sem vagyok!

2012. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem írod le hogyan működik:) Azt se hogy mi a neve ennek a technikának?Mert akkor utánanéznék az agykontrollban.
2012. júl. 14. 21:34
 7/10 Antimod ***** válasza:
59%

"Engem miért nem lehet manipulálni?"


Mindenkit lehet. A manipuláció szükségszerű lényege, hogy az illető nem tud arról, hogy manipuláció történik...

2012. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Általánosan mindenkit lehet, azonban vannak technikák mellyel ha ügyes vagy és tapasztalt, kivédhetőek ezek. Ilyen módszereket nem csak az agykontroll alkalmaz, több vallás és szentimentalista szervezet is használta az idők folyamán.
2012. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hidasi-horváth Anna válasza:
Lehet üzenni és jó dolgokat kivánni de szükséges az adó- vevő a 2 ember között :)( nyitottnak kell lenni akkor működik.
2012. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nézz utána Montauk kísérletnek, és megtudod, hogyan kell. Kérdés, hogy van-e pénzed antennára meg egyéb műszerekre annak érdekében, hogy ilyet megvalósíts.

Esetleg be is drogozhatod az illetőt, és úgy befolyásolhatod a gondolatait.

2012. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!