Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vannak határai a tudatos...

Vannak határai a tudatos álmodásnak?

Figyelt kérdés

Még nem volt tudatos álmodásban részem, de rengeteget olvastam róla, és a legtöbb helyen olyanokat írnak, hogy ők álmukban repültek, bankot raboltak, elmentek olyan helyekre, ahova szívesen elmennének a való életben. Ezek nem valami nagy kívánságok ahhoz képest, hogy egy olyan világban vagy amiben elvileg bármit megtehetsz. Én egyből olyanokon gondolkodtam, hogy kimegyek az űrbe és megpróbálok világokat teremteni, vagy újraélni gyerekkori emlékeket.

Ilyet is olvastam:

,,Aki tudatosan álmodik, az se azt álmodja, amit akar, csak felismeri, hogy álmodik, és bizonyos motívumokat meg tud változtatni, vagy akár újabbakat létre tud hozni."


Akkor ez most azt jelenti, hogy megvannak a maga határai a tudatos álmodásnak, vagy ez személytől függ?



2022. júl. 20. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Személytől függ. Nálam is vannak határok, de nem ismerem őket. Eddig bármit próbáltam, sikerült, vagy sikerült volna, de fentről megakadályozták.
2022. júl. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Miután megtudtam, hogy van tudatos álmodás, egyszer-kétszer sikerült megváltoztatni az álmomat. Ezt az azután tudtam, hogy az álmomban felismertem, hogy nem valóság, hanem csak álmodom, és elképzeltem valamit.
2022. júl. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
A határa az amikor még nem készségszintű a tudásod.
2022. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te magad vagy a határ, a képzeleted, azt álmodsz amit elképzelsz
2022. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Már 5 éve álmodok tudatosan, és el kell mondanom a neten sok a hazugság ezzel kapcsolatban . Először is van határ, attól függ mennyire is vagy tudatos álomban , mivel itt is vannak szintek. A tudatos álom alapból nem arról szól hogy az álmot irányitjuk kedvünk szerint, hanem a tudatallatinkat átveszünk pillanatnyira tudatosan, és persze a tudatallati nagyon ismeretlen . Igen minden valós érzés lesz ugyanúgy mint itt és amikor először átéled hamar felkelsz. 5 éve csinálom és max 10-15 perces volt a legtöbb, egyszerűen én nem tudtam tovább kihúzni. Persze biztos személy függő.

Írtad hogy az űrbe ki akarsz menni, azt megteheted, de új világokban ne gondolkodj még az elején . Emlékeket sem tudsz átélni, maximum néhány részletet , embert létrehozhatsz.

Ha pedig a gyerekkorodba akarsz visszamenni akkor arra egészen más módszer van. :))

2022. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hogy nagyon sok idonek tunt álomban de igazabol meg csak fel ora volt
2022. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!