Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is tapasztalta ezt tudatos...

Más is tapasztalta ezt tudatos álmodásnál?

Figyelt kérdés

Kétszer sikerült eddig realizálnom, hogy álmodok, de mind a kétszer valami fura dolog történt. Abban a pillanatban, hogy tudatossá válok, a körülöttem lévő álomkarakter elkezd kissé ijesztően bámulni. Mintha tudná, hogy tudatos lettem, és nem örülne neki. Amikor ez történik, az álom egyre ködösebb lesz, és vagy felkelek, vagy elvesztem a tudatosságot.


Tudom, hogy stabilizálnom kellene az álmot, de nem tudok lenyugodni, és leláncolni magam az álmomba, mert késztetést érzek, hogy az adott álomkarakter szemébe nézzek. Olyan, mintha szívná ki belőlem a tudatosságot, és fogalmam sincs, mit tehetnék ez ellen.


Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mi vált be?



2021. jún. 9. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg belső bizonytalanság,félelem vetülete jelenik meg az álomban. Az már jó hogy tudatosan tapasztaltad meg. A további gyakorlás egy szilárdabb tudatosságot fog eredményezni,ahol már az álom irányítása sem fog gondot okozni.

Amit most tehetsz,hogy az ilyen tapasztalásoknál kiiktatod a görcsösséget,a feszültséget. Azon egyszerű okból,mert az erőltetést viszonozni fogja a tudattalan.

2021. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem titkon rossz a hozzáállásod. Talán úgy érzed, ezt neked nem szabad. Fenntartásaid vannak. Szóval gondolom a hozzáállásodon kellene először változtatni. Napközben úgy gondolj a tudatos álmodásra, hogy igenis jogod van hozzá és szeretnéd. Ha ezt a gondolat rögzük benned, talán tovább jutsz.

Egyébként nem tapasztaltam ilyet.

2021. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
57%

Én nem direkt csinálom, hanem rengetegszer akaratomon kívül rájövök, hogy álmodom, de ilyenkor folyton beparázok és megpróbálok felkelni -ami nem sikerül. Az ujjamat nagy nehezen tudom mozgatni, kaparni a lepedőt, ilyenkor a párom felébreszt.

Ja, és nem vagyok ezós.

2021. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Igen, én is úgy vagyok, mint hármas. Bocsi, ez nem válasz az eredeti kérdèsre.

Mikor tudatos leszek az álomban, felébredek, de nem tudok megmozdulni, levegőt se kapok. Elég borzasztó, tiszta erővel próbálom mozgatni az ujjaimat, meg levegőt venni, és egy örökkévalóság, mire sikerül.

2021. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad sokaig egy helyre nezni mert felébredsz
2021. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Hol, hogy tanuljátok a tudatos álmodást?
2021. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ágyba alvás után visszaalvás kozbe
2021. jún. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit kell tenni ellene. Sőt rengeteg irányba indulhatsz, egészen a szembe nem nézéatől, a teljes koncentrált meditációig. De te inkább lusta vagy.
2021. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 nem, nem tudom
2021. jún. 16. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne nézz a szemébe

Fogdoss meg valamit ami segit stabilizálni az álmot

2021. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!