Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez működhet vagy sem? Ez igaz...

Amber2.0 kérdése:

Ez működhet vagy sem? Ez igaz vagy sem?

Figyelt kérdés

(Nem hiszem hogy jó kategóriába raktam, ezt nézzétek el légyszíves.)

Ugye vannak shiftelős emberek, akik meg írnak egy forgató könyvet/ scriptet hogy a saját tudatos álmában legyen. Nagyon foglalkoztat az engem hogy esetleg valahogy kapcsolatba lehet e lépni a való életben. Pld social médián keresztül barátokkal, posztolva. Nem látok rá nagy lehetőséget. De amíg valaki el nem mondja erről a helyes információt egyszerűen nem hagy nyugodni ez a kérdés.



2022. aug. 17. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A valóságugrás, nem tudatos álom semmi köze hozzá. Tiktokon még anno 2020-ban elterjedt ez az egész , és persze hogy azóta se hisznek az emberek ennek , mert hogy a tinik találták ki , azzal a céllal hogy elmeneküljenek és egy képzelt világba menjenek. Nincs erről szó. Sokkal több, de a mai világ emberi hidd el hogy nagyon racionális típusuak, ezért se hisznek benne. Pedig ha mindenki megtanulná , akkor az sok életet megmentene, és a lehetőségek végtelenek lesznek.

A tudatos álom az az amikor a tudatallatidat befolyásolhatod valamilyen szinten. Nem fejben játszódik, hiszen a tudatodnak nincs helye.

A valóságváltás pedig átmész egy másik valóságba. Persze nem teleportálás szempontjából, hanem csak tudati szinten viszed át magad. Igen-igen tudom hogy hangzik, de a szkeptikusok akik úgy is mindenben a tudományt keresik, azok boldogtalanul halnak meg, mert olyan lehetőséget hagynak ki, ami nekik túl szép hogy igaz legyen. Pedig igazából senki se tud semmit az univerzumról, és ha van lehetőséged kipróbálni miért ne tennéd meg?

2022. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Loszrt

Álom mind

Csak belemagyarázzák a hülyeséget a sok f*** meg elhiszi

Elképzelsz a történetet elég erőteljesen és benne leszel az álomban

Nem nagy dolog

Évek óta csinálom

2022. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, te tudatos álmodsz örülök hogy rájöttél, de hidd el sokkal tovább is mehetnél ha csak kicsit is hinnél magadban. :)) miért nem adsz esélyt neki ahelyett hogy mocskolódnál?
2022. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hova mehetnék tovább, asztrál projekcióba vagy testen kivüli élménybe? Az is tudatos álom, semmi más
2022. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. A tudatos álmodást használhatod kapuként hogy asztrálisan utazhatsz, vagy átmehetsz egy másik valóságba. Sokan, a tudatos álmodást felesleges dolgokra használják, hogy repüljenek, szexeljenek , meg ilyen felesleges dolgokat csináljanak, ahelyett hogy kihasználnák ezt a kettő lehetőséget amit ugye leírtam. Ha akarod megtaníthatlak bármelyikre is, nyugodtan irj privátban :))
2022. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pont az elobb irtam hogy az asztral utazas is tudatos alom, nincs olyan hogy masik dimenzio meg masik valosag, mert a tudatalattiban zajlik az egesz minden csak álom
2022. aug. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rendben, úgy látszik rajtad nem lehet segíteni , de hát mindenki más :))
2022. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor bizonyítsd már be hogy testen kívüli élményben a valódi világban létezünk szellemként

Mert mindenki ezt mondja

Kár hogy semmi bizonyíték nincs rá

Dehát hogy is lenne amikor a fejben zajlik az egész, hiszen álom

2022. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Amikor asztrálisan utaztam, akkor az ágyam mellett voltam, de a fizikai testem az ágyamon volt. Én voltam , közelebb is mentem hozzá, ugyanúgy volt arcom, minden anyajegy ugyanúgy, és magamat nézegettem. A fizikai test az ágyon, de az asztrális testemmel néztem , kívülről magam. Amikor felébredtem akkor ugyanabban a pozicióban voltam, mint ahogy láttam is.


2. Megkértem nővéremet, hogy írjon egy szót egy papírlapra majd helyezze el az egyik felső polcán. Egy tesztet csináltam ami arra szolgált hogy legközelebb tényleg bizonyítsam magamnak azt hogy asztrálisan utazok vagy álmodok. Tudtam ha a szót tényleg kitalálom akkor nem álmodtam. Az első hétben be is mentem a nővérem szobájába el is olvastam a papírt , viszont minden olyan homályosnak tűnt , a szavak összefolytak. Ez egy álom volt.

1 hónap múlva, sikerült elolvasnom, és nem volt homályos semmi. Elmondtam a nővéremnek a kapott szót és eltaláltam.


Látod én így bizonyítottam be magamnak, hogy aszrális utazás közben a fizikai világunk asztrális formáját láttam. Nem álom volt , mert visszagondolva semmilyen hasonlóság nem volt közöttük.


Ha bizonyítékot akarsz amit tényleg el is hiszel, akkor azt csak is rajtad múlik.

2022. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor gyere a szobámba asztrálutazva ma este itthagyok egy 20 ezest elviheted

Ha tudod

Ha reggel még itt lesz a pénz akkor csak álom az asztrálutazás

2022. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!