Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem tudom feloldani ezt a...

Nem tudom feloldani ezt a "gátat" az agyamban. Segitség?

Figyelt kérdés
Nem tudom "befogadni" a pénzt... nem tudom elképzelni úgy hogy gazdag vagyok... megszoktam hogy erre sincs pénz arra sincs mert világéletembe ebben a tudatban éltem... pedig már a szüleimnek millios a fizetésük(!) és mégis alig látunk belőle valamit mer tmindig elmegy valamire, sztem ez azért van mert anya is igy van vele, hogy szinte "elutasitja" a pénzt...
2010. szept. 26. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ne elképzeld hogy gazdag vagy, hanem lásd magadnál a pénzt.
2010. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki...nézz magadba vajon miért nem fontos a pénz??? Nem csak megszokás lehet, bízom benne arról van szó, hogy érzed mennyire nem fontos és mennyire meglehet minimálisan lenni. (persze nem mindenkinek)
2010. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos, az, hogy beképzeled, hogy nem volt pénz, az csak megszokása a jelennek, és hogy Te nem láttál belőle semmit, az elég nagy baj. Érdekeljen, de ne érdekből.

Ilyen Embert sem mindennap látni?! le a kalappal... izé, csak sapkával, az olcsóbba kerül, nekem úgysem futja másra.

2010. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár az utolsót nem igazánértem:D
2010. szept. 27. 00:17
 5/9 anonim ***** válasza:

ez olyan tipikus =p egyszerűen próbáld ki, hogy olyan kevés dologra költesz amennyire csak lehet. Ha még így is minden elfogy, akkor tényleg nincs.

Pl:Ha elmész Tesco-ba akkor csak annyi lét vigyél magaddal amennyire feltétlenül szükséged lesz. Ne várj csodát az agykontrolltól, ezen csak te tudsz változtatni.


Ám inkább ne arra összpontosíts, hogy legyen pénz legyen pénz legyen pénz, hanem arra, hogy láss át a felesleges termékek és reklámokon, érd l, hogy ne hassanak rád, ne érdekeljenek.

Bocs ha hülyeségeket írtam, de én még csak a zsebpénzemmel tudok gazdálkodni.

15/f

2010. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyugi, ezzel én is így vagyok! Már két éve próbálgatom, de nem megy, pedig nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe és ne kérném, hogy több pénzem lehessen. Ketten kertes házban fejenként 90 e Ft-ból nehéz megélni... De ez a 'kérem és kapom' dolog nem jön össze. És nem negatívkodok! Higgyétek el, eddig 100%-ig pozitívan gondoltam a dologra. Már nem! Szerintem 2 év bizakodástól (ami semmit nem nyújtott), nem csoda, hogy el megy az ember kedve és ez ügyben elveszti a reményt!!!
2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: az lehet a baj,hogy nem úgy gondolsz pénzre, mintha már lenne! A legkisebb plusz bevételnek is örülj! És nyugimég nincs veszveminden.

Nekem az is a baj, anya negatívan gondolkodik a pénzzel kapcsolatban nagyon... havi 40ezer kimegy a cigire is...

2010. okt. 4. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod feloldani, mert nem jó helyen keresgélsz. A te problémád nem az, hogy nincs pénz, hanem hogy elszórjátok. (milliós fizetés a szülőknek???) Inkább azt kéne programoznod, hogy takarékosan éltek, élsz, és akkor majd látni fogod a bankszámlád növekedését is. kezdhetnéd mindjárt azzal, hogy nyitsz egy dugi befektetési számlát, és rendszeresen átutalsz rá pénzt. Senkinek nem beszélsz róla, csak pakolgatod be a lóvét. nem veszel ki róla, csak -mint biztonsági tartalék- fenntartod olyan esetekre, mint pl. harmadik világháború, vagy ha leég a ház és elveszítetek mindent...
2010. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudatalatti, előző életbeli, családi fogadalmak, blokkok oldására a ThetaHealing-et ajánlom. Sok oka lehet annak, hogy valaki elutasítja a pénzt, lehet akár szegénységi fogadalom. A papok tették, hátha így könnyebb Istenhez közelebb kerülni... Ha még érint, írhatsz!
2015. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!