Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez a karmám? Egy...

Szerintetek ez a karmám? Egy ideje nincsenek barátaim, és párkapcsolatom sem. Ha igen, hogy kell feloldani?

Figyelt kérdés
Kb.1éve,nem találok barátokat,és kapcsolatot sem.Pedig eljárok szórakozni.Azt vettem észre,mintha kerülnének az emberek.Egy átlagos kinézetű nő vagyok,és vannak ismerőseim is,de mintha nem akarnának velem foglalkozni,épphogy köszönnek és mennek tovább.Pedig én szeretem az embereket,és próbálok barátságos lenni,mosolygok mindenkire,megkérdezem hogy vagy,de utánna már távoznak is.A kűlsőmmel nem lehet gond,csinosan öltözködök(nem kihívóan)és kultúráltan viselkedek.Mindíg csak a barátnőmmel kettesbe szórakozgatunk.Tudom hogy valami baj van velem,és lehet ez valami karmikus helyzet,de mit tegyek?
2011. szept. 16. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Az emberek önzőek és gonoszak lettek, csak magukkal foglalkoznak. Én is észrevettem hogy milyen hideg, rideg lett a világ, jóindulat, segítőkészség nincs. Akkor foglalkoznak a másikkal, ha szükségük van valamire.


Sok fiatal dekoratív nő egyedül van, csak a rámenősebbek találnak párt, elég nehéz ügy.

2011. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... vagy megváltoztál, vagy a környezeted változott meg. Lehet te mondjuk még fiatalos vagy, ők meg már családos anyák. Vagy te vagy túl komoly hozzájuk. Megváltozott az érdeklődési körötök. Sok oka lehet.
2011. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is igy van, es en is a fentiekre gondolok.

A Vaskor agonizal most, tehat kozmikus karma van...a Te karmad fel sem ér ennek a hatasaval, ha van! Masfel ev mulva elonyos valtozast fogsz tapasztalni. Es mindenki mas is! Addig tedd Magad erzelmileg es torekvesileg takarekra, en is igy teszek.:)

2011. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy a " Hogy van? " od már rohadt unalmas. talán kérdezz mást tőlük. De én úgy érzem te a " más szemében a szálkát, a sajátodéban a gerendát se" típus vagy. Nehogy azt hidd, hogy az emberiség megromlott, csak te vagy a jó még.

Karmikus helyzet! Ja, ez az.

2011. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
írj listát a rossz cselekedeteidről és kapsz egy talicska pénzt! meg bulldog leszel
2011. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
jah bocs tévedtem *boldog
2011. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Sok másik ember van hasonló helyzetben, de egyik sem fogja holmi kitalált karma-dologra. Egyszerűen nézz körbe a világban! Az emberek le se sz.rják a másikat, rendes barátságok sincsenek, párt találni nehéz, mert a normálisabbja már elkelt, és csak az maradt, aki még 30 évesen is szűz, vagy már 30 éves, és úgy cserélgeti a partnereit, mint más az alsóneműjét.
2011. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ne aggódj nincs olyan hogy karma (ez csak a jobb kéz felőli vallások hazugsága). A sorsodat te irányítod és a környezeted. De ha okkultizmus felé akarsz fordulni ezzel a problémával kapcsolatban írj privátot.
2011. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Karma nincs. Menj el pszichológushoz aki segít megtalálni az okokat. Egy részük valóban benned lehet, de nem mind, ne aggódj. Alkalmazkodni kell a külvilághoz is ha már nem tudjuk megváltoztatni. Ha az segítene, hogy hinni akarsz valami megváltoztathatatlan karmában akkor keresd ezt az utat, de tudnod kell,hogy ilyen nem létezik csak terápiás hatása van a hitnek is:-)
2011. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Csinálj jó dolgokat...Ha kedves vagy másokhoz viszonozzák...Nekem bejött.Sok sikert!
2011. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!