Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha megátkoztak irigységből...

Ha megátkoztak irigységből boszorkánynál mert én szebb vagyok, akkor hogyan kell feloldani?

Figyelt kérdés

Az átok úgy szól hogy betegeskedjek és ráncosodjak. Már nagyon sok és mély ráncom keletkezett 1 hét alatt 6 évet öregedtem az ismerőseim szerint. A szívem pedig nagyon fáj néha. Mint ha valamivel szurkálnák. Hát ennyi.

Próbálkoztam Bibliával, fehér gyertyával de semmi hatás. Hogy kell feloldani ezt az átkot?


2011. júl. 20. 14:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
De gonosz vagy!
2011. júl. 20. 14:14
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Irányítsd el a boszit kozmetikushoz, ránctalanító kezelésre, fodrászhoz, fitness klubba, hálás lesz, hogy megszépül és visszavonja az átkot. :D
2011. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De nem tudom melyik boszorkány csinálta.
2011. júl. 20. 14:18
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom ki volt, de nem mondom meg HAHAHAAAA
2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor senki nem ért ehhez? Kár.
2011. júl. 20. 14:23
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Az ÁTOK egy olyan romlás felé vivő; olyan rombolni akaró energia az emberi test körül (az aurában, a lélektestben), ami folyamatosan hatást fejt ki az Emberre.

Az ÁTOK romboló, lehúzó, ártani, bántani szándékozó energiahalmaz - ami él (=élőlény).

Az ÁTOK épp úgy működik, mint egy vírus - akár egy betegséget okozó, akár a számítógép-vírus.

Az ÁTOK fizikai szemmel nem látható, harmadik dimenziós eszközökkel nem kimutatható - de hatása látható és ki is mutatható. (rossz hangulat, életkedv hiánya, energiátlanság, semmi sem sikerül, betegségek, nehéz, lassú gyógyulás)

Az ÁTOKról a köztudatban 2 szélsőséges nézet van jelen:

Az egyik azt mondja: ilyen márpedig nem létezik!!! (ez a nézet előnyös, mert ez egyben meg is véd a romlás felé kényszerítő energiák hatásától - képes kioltani azt.)

A másik nézet szerint rettegni kell tőle mindig mindenhol jelen van, és tönketeszi az ember életét...


Az igazság az ÁTOKról az, hogy létezik, de ritka.


Nagyon ritka a kívülről jövő átok. Az emberek leginkább saját maguknak ártanak; saját magukat bántják; a saját életüket rontják el.


Hogyan?


A FÉLelemmel telt gondolataikkal, az állandó rettegésükkel, aggodalmaikkal...


...és mivel az átok jelentős részét az emberek saját maguk hozzák létre saját maguknak, ezért az Ember saját maga meg is tud szabadulni ezektől az ártalmas, előnytelen energiáktól - ha tényleg akar.

2011. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Végre 1 normális válasz!
2011. júl. 20. 14:48
 8/24 Smartguy86 ***** válasza:
52%

:DDDDDD Irigységből átkozni. Hát biztos működne... Azt még nem hallottad, hogy a gonosz átok az átkozót bünteti?


És ami szerintem még fontosabb: az nem hallottad még, hogy nincsenek se boszorkányok, se átkok!


Csak fel kéne nőni és nem minden hülye kifogást találni arra, hogy elbasztad az életedet...

2011. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

az átok és a rontás levehető - de annak a személynek akit ez sújt a megszabadulásért, a megtisztulásért, áldozatot kell hoznia.

Ez azt jelenti, hogy az átok és a rontás nem távolítható el szívességböl, emberségböl!

Ez az áldozat általában a mágus, vagy boszorkány honoráriuma, ám egyes esetekben szükség lehet egyéb áldozathozatalra is.

Ez általában valamely cselekmény befejezése, vagy valamely személyesen elvégzendö - pozitív hatású - azaz - másnak nem ártó tett!


1. Tégy egy termetes, fekete gyertyát az üstbe,(amit amúgy is varázslatokhoz használsz) vagy ennek hiányában egy nagy, fekete hőálló edénybe. A gyertya legalább 3-5 centiméterre álljon ki az üstből, s meleg méhviasszal vagy egy másik fekete gyertya anyagával rögzítsd a gyertyát, nehogy felboruljon.

Az üstöt, vagy az edényt töltsd föl friss vízzel egészen a pereméig, ügyelj rá, hogy a kanócot egyetlen csepp víz se érje. Úgy, hogy a gyertya 3-5 centiméterre álljon ki a vízből.

Végezz néhány perc mély légzést, meditálj azon, hogy milyen ártalmaktól szeretnél megszabadulni, majd gyújtsd meg a gyertya kanócát. Gondold át újra, amit az előbb, vízualizáld, hogy ezek az ártalmak a fekete gyertya lángjában elégnek.

Ülj csendben a gyertya előtt, és lásd magad előtt, hogy az ellened irányuló ellenséges erők, a gyertya lángjába áramlanak és ott mind elégnek. Egyszer csak a gyertya ellobban, fénye sercegve kialszik, mert találkozik a vízzel. Ebben a pillanatban hárult el a veszedelem, mert a kihunyó lánggal együtt odalett az ellened küldött varázslat ereje is. Azonnal szakítsd meg az ellenséges varázslat erejével kapcsolatos vízualizálást! Nézd, amint a füst elillan, s az ártalmas szándék tehetetlenné válik.

A vizet öntsd egy földbe ásott gödörbe, esetleg egy tóba, vagy közeli folyóba, vagy a lefolyóba. Közben gondolj arra, hogy a vízben levő ártó hatásokat Földanya megtisztítja, így nem árt már senkinek és semminek. A maradék gyertyát ásd el mélyen a föld alá.

2011. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Smartguy86 ***** válasza:

Jaj, ne már... hogy átkozhatná meg akárki irigységből?? Az irigység aljas gondolat, azzal hogyan lehet átkozni? Ugyan már...


Kérdező: ahelyett, hogy ilyen hülyeségeken lovagolsz, inkább élj egészségesen. Mások baromságait meg még inkább ne hidd el... Te felelsz mindenért! Nem valami hülye átok...

2011. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!