Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudok tenni, hogy végre...

Mit tudok tenni, hogy végre megtaláljam a párom? Mi segíthet hozzá?

Figyelt kérdés

A kérdés ezotéria rovatban van, mielőtt másfajta válasz jönne!


Valamiért ebben a dologban sokszor elkerül a szerencse. Valamikor könnyebb ismerkednem, van amikor hónapokig nem sikerül. Most ilyen hónapok voltak.

Ikrek jegyű vagyok, ha jól jártam utána a hónap közepétől már jobban alakulhatnak a dolgok ilyen fronton.


De rá tudok valamilyen gondolkozással, hozzáállással segíteni? Hiszek a vonzás törvényében sokszor sikeresen alkalmaztam, de mindig az elengedéssel sikerült. Most annyira nem könnyű elengednem a dolgot.


2022. nov. 2. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Be kell vonzani pl társkeresőben hírdetni magad. Írd le azt is hogy spirituális beállítottságúak jelentkezzenek és add meg a horoszkópod. Kösd ki azt is hogy pl Kosok és Mérlegek jelentkezzenek csak
2022. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Istenem, mikor tűnik már el a süllyesztőben ez a gagyi, nevetséges bevonzásos dolog?
2022. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 a bevonzást a kvantumfizika igazolta kérlek
2022. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. Szerintem azzal egyidőben amikor eltűnnek az ezotéria rovatból azok, akiket ez teljesen hidegen hagy.

Ti itt lesben álltok egyébként vagy mi? Elképzelni sem tudom, hogy keveredtek egyáltalán ide.

2022. nov. 2. 11:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezesetben kérdezd a lelki tanítómesteredet.
2022. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a Tudatalatti tízparancsolatát es majd 7 év mulva talan lesz párod
2022. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenki ismerkedik, nem is ezen van a hangsúly, hanem hogy mi lesz belőle.

Teljesen más egy laza köteléken alapuló kapcsolat, ami csak pár hétig-hónapig tart, mint egy olyan, ami szoros és éveken át végig kísér.

2022. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, te az egóddal akarsz bevonzani? Sokan így gondolják! Jó szórakozást!
2022. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondom meg, hogy mi nem segít. A görcsösség. Egyébként pedig ha az elengedés módszere már bizonyított számodra, akkor miért nem alkalmazod most is?
2022. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Mert egy nő lekaparja a falat, ha meghallja azt a szót hogy 'elengedés'.

De amikor a pasinak kell elengedni a nőt, az részéről tök természetes!

2022. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!