Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tudok tenni, hogy végre...

Mit tudok tenni, hogy végre megtaláljam a párom? Mi segíthet hozzá?

Figyelt kérdés

A kérdés ezotéria rovatban van, mielőtt másfajta válasz jönne!


Valamiért ebben a dologban sokszor elkerül a szerencse. Valamikor könnyebb ismerkednem, van amikor hónapokig nem sikerül. Most ilyen hónapok voltak.

Ikrek jegyű vagyok, ha jól jártam utána a hónap közepétől már jobban alakulhatnak a dolgok ilyen fronton.


De rá tudok valamilyen gondolkozással, hozzáállással segíteni? Hiszek a vonzás törvényében sokszor sikeresen alkalmaztam, de mindig az elengedéssel sikerült. Most annyira nem könnyű elengednem a dolgot.


2022. nov. 2. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy csak nekünk férfiaknak természetes elengedni egy nőt? A nők nem teszik ezt meg egy férfival szemben? Hisztizni könnyebb, látjátok milyen kemény lecke, de legalább tanultok! 😉
2022. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nagyon tudnod kell, hogy mit akarsz. De tényleg. Nagyon ismerned kell magad. Gondold végig, az előző kapcsolataidban mik zavartak a másikban. Na azokat nem akarod újra átélni, ne akarj ugyanolyat. Mi fontos neked? Írd le egy papírra. Mindent írj le. Szokták mondani, hogy írj le lehetetlennek tűnő dolgokat is, de szerintem inkább a fontosakat írd le. Elme tükre technikával (agykontroll, nézz utána) jelenítsd meg a szerelmedet. Menjetek el randizni. Éld bele magad nagyon. Boldog, mosolygós leszel akkor :) nyugodtan mosolyogj közben a való életben is. Na most tél van, ha télen szeretnél összejönni vele, akkor a randijaitokon legyen hideg, karácsonyi világítás akár, menjetek jégkorizni, vagy legyetek nálatok és forró csokizzatok. Én pl azt képzeltem el még tavaly októberben, hogy a szerelmemnek Messenger üzenetet írok, hogy boldog karácsonyt. Na, tavaly karácsonykor ez tényleg meg is történt :) Sokszor képzeld el, én nem hiszek az elengedésben, mert kétlem, hogy (főleg kezdőként) elég lenne egyszer elképzelni aztán soha többet nem gondolni rá. Amikor vele randizol alfában, akkor csináljátok mindig olyan dolgokat, amit szeretnél majd tényleg átélni. Úgy jelenítsd őt meg, amilyennek akarod. Elképzelheted, milyen jól kijöttök egymás családjával és barátaival is. Képzeld el a jövőt is, pl az esküvőt, meg hogy van gyereketek, lakást vesztek, ilyeneket. Élőben meg legyél nyitott, társkeresőzz, öltözz csinosan, barátkozz, beszélgess emberekkel, ki tudja, mikor jön ő :)
2022. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Bárcsak ilyen egyszerű lenne. Lehet hogy valakinek sikerül, de én az előre elrendelésben hiszek és hogy kinek mit rendel el, meg hogy mit akar, az egyéni. Ha szupermen jön vele szembe, akkor sem biztos hogy elégedett lesz, mert titkon nem ilyenre vágyik.
2022. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!