Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A "még nem" kijelentéssel...

A "még nem" kijelentéssel bevonzom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóval elég régen tapasztaltam,hogy ha valamire aztmondtam,hogy még nem történt ilyen az hamarosan bekövetkezett, mint pl. már volt jogsim egy jó ideje, kb 2 év, és a trafipaxokról volt szó egy társaságban, én mondtam "én még egyszer sem futottam bele" rá nemsokára 2-szer is belefutottam egy hónapon belül, másik a munkahelyemen van egy bibazasi lehetőség amit kis odafigyeléssel el lehet kerülni, már ott dolgoztam 3-4 éve, és egyszer sem követtem el azt a hibát,amíg egyszer egy munkatársam mesélte,hogy azelőtti nap elkövette, kérdi veled még nem történt ilyen? Mondtam még nem, másnap meg is történt, nem nagy hiba, kb. félóra utómunkával ki lehet javítani, de nem is ez a lényeg, sok ilyen példát tudnék felhozni, de csak negatív dolgokkal működik, ha azt mondom még egyszer sem nyertem egy sorsoláson az mégsem működik.

Ez miért van így? Hogyan tudnék javítani rajta?


2022. nov. 19. 03:58
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
2022. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet tudni, hogy bevonzod, vagy van valami folyamat ami akkor ért el odáig hogy előre kimondod hogy van ez a dolog, és be is következik. Néha én legalábbis csodálkozok azon hogy kimondok valamit, de azt miért is mondtam. Nem egészen tudatosan mondom, vagy gondolom, csak jön. Ilyenkor ezt nem tudom hogy megérzés vagy teremtés. De azért kísérletnek jobb elkerülni tudatosan a még nem dolgokat. Hátha beválik.
2022. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk pozitív dolgok teremtésére lehet hogy beválik.
2022. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd ki hogy még nem nyerted meg a lottó ötöst, aztán tölts ki egy szelvényt!
2022. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!