Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amióta ayurvédikus gyógynövény...

Amióta ayurvédikus gyógynövényeket fogyasztok tisztábbak a meditációk,vonzás törvénye is jobban működik,miért van ez így?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert beképzeled magadnak, hogy működik. Ezt hívják placebo-hatásnak.

A legtöbb ayurvedikusnak hívott gyógynövény eddig is megtalálható volt a mindennapi fűszerek és gyógynövények között.

Pl. nem hiszem el, hogy életedben nem találkoztál azelőtt a fekete borssal, a szegfűszeggel vagy a borsmentával.

2022. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nemtudom, nálad mik számítanak ayurvédikus gyógynövénynek, de ha alaposan begombáztál, nem csoda, hogy tisztábbak a meditációk.
2022. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez mind placebo, semmiféle tudományos alapja nincs ezeknek a holisztikus hülyeségeknek. Sarlatánság, a legszomorúbb, mikor ezt valaki másoknak pénzért végzi, ráadásul az adott illető egészségével is játszik (ez nem rád vonatkozik nyilván).
2022. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért tisztábbak a meditációid, mert találtál egy olyan témát, ami nagyon foglalkoztat, el tudsz mélyülni benne.
2022. nov. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert szar gyorskaják helyett normálisan eszel gondolom, fura mód nekem is fáj a hasam ha sok cukros szart iszok, de ha gyógyteát meg vizet, akkor nem.
2022. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Azt nem írta, hogy milyen kajákat eszik, csak gyógynövényekről volt szó. Teák, fűszerek, stb.
2022. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyetértek azzal, hogy placebó, azzal is (tudom!), hogy nem támasztja alá a tudomány meg azzal is, hogy működik. szerintem túl sok mindent bíztok a tudományra: hatalmas dolgokat köszönhetünk neki, de ez nem jelenti azt, hogy _mindent_ meg tud magyarázni!


a kérdésre: szerintem figyeld meg magad, ez a legfontosabb! ami jót tesz neked, azt csináld! :)

2022. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Greg35 válasza:
Nem tudom miket szedsz, de bizonyos növények támogatják a méregtelenítést, energiaszintet stb. Ha tiszta szűrt vizet is használsz, az szintén nagyban befolyásolhatja a sejt szintű folyamatokat. És, ha a tested jól érzi magát akkor minden könnyebben megy :)
2022. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!