Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodással akár...

Tudatos álmodással akár szexelhetnék is akivel szeretnék?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet rákattanni a tudatos álmodásra, vagy a testből kiszállásra? Illetve mit gondoltok a "Ne higyj a szemének" című sorozatra, amely ezt mutatja be?

2022. dec. 5. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen. Nem kell kiszállni sem. Aki tudatosan tud, az erre képes.
2022. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy kell ezt elképzelni, és mennyire lenne valóságos? Például a lány mellmérete ugyanakkora lenne, mint a valóságban, vagy ?
2022. dec. 5. 17:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem ilyen egyszerű, de tanulható. Én 5 éve kezdtem tudatosan álmodni szóval némileg tapasztalt vagyok.

,,Mennyire lehet rákattanni a tudatos álmodásra?’’- ha átéled először akkor biztos hogy mindennap akarod, hiszen más mint egy ,,sima álom”. A tudatos álmodás sokkal valóságosabb mint ez a valóság.

Én lány vagyok, és a szex téma nem vonzott hogy kipróbáljam az elején, igen lehetséges de nagyon más. Sokkal intenzívebb mint itt, pl a csók vagy ölelés az hihetetlen életű. Annyira , hogy tudatos álomban a csók vagy bármi ezerszer jobb volt mint ugye itt ebben a valóságban. Túl szép hogy igaz legyen gondolhatod , de tényleg igy van.

Gondolom te egy bizonyos lánnyal akarsz együtt lenni, megérinteni. Tudatos álomban meg tudod őt jeleníteni, odamész hozzá , beszélgethetsz vele meg amit akarsz, viszont ahogy irtad hogy mellméret meg ilyen pontosságok, azok úgy jelennek meg ahogy a te tudatallid majd kivetíti. Valós lesz minden, de mégis csak a lány úgy fog viselkedni ahogyan te gondolkozol. Hiszen nem egy emberről beszélünk ( még ha úgy is jelenik meg) , hanem a tudatodról. + nem könnyű fenntartani az álmot. Éppen csókolózol vele, neked végig tudatosnak kell maradnod nehogy szétessen az álom. Ha kezdő vagy semmiképp sem fogsz először bárkivel tudatosan szexelni. Tanuld meg az alapokat, és kisebb dolgokkal kezd. Olvass könyveket , meditálj .

A ,,Ne higyj a szemének’’ sorozat nem rossz , imádtam Adélt, de sok sebből vérzik azért. Ugye Adél asztrálisan tud utazni, amivel megfigyeli a férjét. Aztán összebarátkozik azzal a csajjal akinek rémálmai vannak. Megtanítja a tudatos álmodásra és arra hogy ha elképzel egy ajtót és átlép rajta akkor asztrálisan fog utazni.

Ebben az a jó hogy lehetséges mert én is csináltam de nem ilyen egyszerű. A testcserés dolog meg hülyeség.

A tudatos álmodás meg a testen kívűli élmény 100% valós és lehetséges, de a lényeg az idő és türelem.

Szerintem megéri ha elsajátítod, mert az én életem teljesen megváltoztatták ezek a dolgok. És ha egyszer elkezded sosincs visszaút ;)))

2022. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én is a platoi szerelmem miatt akartam tudatosan álmodni…
2022. dec. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nekem volt, sokat csináltam elég érdekes volt.

Egyszer pl ázsiai lányokat szopattam egy nyilvános wcben.

Nem egyszerre, hanem így sorba is álltak nekem.

Sexnél viszont az volt az érdekes hogy amikor elengedtem a csajt a kezemmel,(támasztottam nehogy eldőljön) utána a péniszemmel tartottam a levegőben konkrétan.

Arra számítottam hogy a nagy izgalomban felébredek, de nem így volt.

Egyik tudatos álmomban találkoztam csinos tündelányokkal, legközelebb őket is levarrom :D

Testből még nem szálltam ki, nem hiszem hogy ez lehetséges.

2022. dec. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyira valosagos amennyire te akarod, a melle meg akkora amekkorának elképzeled
2022. dec. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megerősítem, hogy valóban a tudatos álmok ( és úgy általában az álmok, de főként a tudatosak), intenzívebbek, mint a valóság. És a szex még sokkal jobb ott, mint a valóságban.
2022. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Azt hozzá kell tenni hogy nem minden szinten, van már jópár tapasztalatom, létezik homályos és zavaros tudatos álom is, ahogy tiszta is.

Bár ez főként a tudattól függ.

Régebben ha sétáltam egy folyosón és elkezdett süvíteni a szél démoni hangon, akkor megijedtem és reszkettem, amitől rémálommá vált, mióta a tudatos álmaim tisztábbak, legrosszabb esetben nem veszem észre hogy álom és csak simán megyek tovább, de nem ijedek meg, akkor se ha tudom hogy ez egy ijesztő démoni hang.


A legjobb a legtisztább tudatos álom, ahol minden apró cselekményt irányíthatsz és nincsenek fizikai korlátok, ezért is tűnik valóságosnak, pl simán látod, hogy aki 500 méterre előtted sétál, annak milyen színű a szeme, vagy én pl életem legfinomabb buggyantott tojását álmomban ettem, igazából egyáltalán nem hasonlított az íze semmihez amit életemben ettem, de elképesztően finom volt. Nem hiszek hogy a valóságban létezik ilyen íz.

Na ilyen egy igazi tudatos álom.


A legrosszabb amikor tudatodnál vagy, de nem tudsz semmit csinálni , még egy villanyt se felkapcsolni a gondolatoddal. Ez is tudatos álmodás, viszont ezeknél jöttem rá hogy mennyire valóságos is az álom, mert nem tudtam elképzelni hogy ez nem az ébrenlét. Van ez az érzés amikor nézel magad köré és minden pontosan ugyanolyan mint a valóságban, a textil tapintása és kinézete, a falon a festékcsíkozódás, nekem még ami feltűnt, hogy nem látod az orrod. Mármint amikor magad elé nézel lefele két oldalt az orrod mindegyik helyen kitakar egy kicsit a látómeződböl, az az álomban nincs ott. Meg az orrod nagyon puha mint valami puha gumit fognál. Még annyi hogy ne nézz tükörbe, hacsak nem akarsz megijedni.

Nagyjából ezekre számíthatsz tudatos álmodással, kb 1,5 tapasztalatom van. Visszagondolva a rémálmoknam és alvásparalíziseknek is volt értelme, úgyhogy ha ilyenekkel találkoznál, ne tartson vissza, türelem kell hozzá, de ha kitartó vagy nem fogod megbánni.

Egy átlagos ember életében kb 4 évet álmodik. Ha szerencsés és kitartó vagy még minimum 2 év tudatos álmodást élhetsz meg.

2022. dec. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen technikával álmodtok tudatosan?
2022. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8

Az az állapot, amiről írod, hogy mindent valóságosan érzel magad körül, de nem látod az orrod.

Nos, az valószínűleg az asztràl projekció és nem álom. Én tapasztaltam ilyet rengetegszer és én az orromat ugyan nem figyeltem, viszont azt vettem észre, hogy olyankor minden irányban látok, tehát egy idejüleg látom azt ami előttem van és azt is, ami mögöttem és ha teljesen sötét volt is a szobában, akkor is làttam.

Villanyt kapcsolni olyankor én sem tudtam és az ajtó kinyitása is igen nehézkes volt, mintha mázsás súlyt kellett volna elmozdítani. Én egyszer megnéztem magam ilyen élményben a tükörben. Semmi ijesztő nem volt. Annyi, hogy sokkal homàlyosabbnak, áttetszőbbnek tűnt a tükörképem, de semmi extra eltérés nem volt. Sima álmokban valahányszor tükörbe n3ezek, élesen látom a tükörképem, de mindig van benne valami extrémebb eltérés a valóságostól.

2022. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!