Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kérni és elengedni? De hogyan...

Kérni és elengedni? De hogyan kérjem és mennyi ideig? És hogy engedjem teljesen el?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Te inkább csak engedd el.
2022. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mit. Pl ha kérsz egy pizzát, és utána elengeded, akkor leesik és nem tudod megenni. Van amit rendesen meg kell fogni.
2022. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

1-es,és 2-es adom. Kérdező,azért ettől több információra lenne szükség...

Enged el,hogy nomális választ kapsz,amíg ennyi az infó...

2022. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Ugy kerd hogy ugy eled a mindennapjaid mintha az a valami mar a tied volna, amig meg nem kapod. Minel termeszetesebbnek eled meg annal hamarabb megkapod. Ne azt a valamit helyezd a fokuszba, hanem sajat magadat, hogy megerdemled ezt a valamit.

Ha a dologra fokuszalsz es arra hogy akarod akarod akkor sose jon el. Ezt takarja az elengedes

2022. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Csak nyitni kell a dolgok felé, azt gondolni, hogy az jó. Amiről azt gondolod, hogy jó, és ennyi, azt nem kell elengedned, mert bele se kapaszkodtál, mégis amennyire az a valami része a jelenlegi életednek az akadálytalanul áramolhat feléd, egyre többet hozva magával.
2022. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne terheld magad időkorláttal, azzal csak az "akarást" és a "várakozást" erősíted, nem az eredményt. Gyakorlással ez is egyre gyorsabban fog menni.

Az elengedést én inkább elfogadásként, vagy inkább "magamon való átengedés"-ként éltem meg. Amíg ellenálltam valaminek, vagy kapaszkodtam valamibe, nem haladhattam tovább. Az áramlás nem vitt magával.(Pl. egészségügyi probléma esetén a tiltakozásom csak erősítette a betegséget. Amikor elfogadtam, részemmé tettem, rendelkeztem fölötte és szinte azonnal tovább is tudtam engedni.)

Szeretettel!

Zsolt

2022. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

És valamikor el kell fogadni az elfogadhatatlant.

Az elengedés tulajdonképpen elfogadás is egyben, jól mondja az utolsó.

2022. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kriszpo ***** válasza:

Az agykontroll önmagunk "becsapása"? Gondolatvezérlés? Vannak ösztönös dolgok amiket nem lehet kiiktatni. Ráveszed magad valamire amit nem is akarsz igazán?

Ilyenkor mindig a vallások jutnak az eszembe, de ezt most nem taglalom ateistaként.

"Félrebeszélek"? Nem erről van szó? Magyarázzátok el!

2022. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!