Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztációnál hogy kerülöd...

Manifesztációnál hogy kerülöd el vagy kezeled a "zuhanást", mikor a vizualizáció után látod a valóságot?

Figyelt kérdés

Egy random példa:


El akarsz jutni egy koncertre. Elképzeled milyen lenne az az állapot, mikor már épp megvan a jegy, tudod hogy miben mennél, kivel mennél, a részleteket stb.

Aztán mikor már vennéd a jegyet, kiderült, hogy mind elkelt.


2022. dec. 31. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezért gyakorlok inkább meditációt, hogy ne annyira a képzelgéseimben éljek :)
2022. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1 A kérdés csak Neked átfogalmazva: hogy kerülöd el vagy kezeled a zuhanást, mikor befejezted a napi meditációt?

:)

2022. dec. 31. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:

na ez az, ezért hülyeség ez az egész... sokkal több gondot okoz mint hasznot, mert belehajszolod magad egy ilyen illúzióba, és még adják alád a lovat hogy még véletlenül se legyen kétséged felőle, és ha mégsem úgy jön össze akkor meg egy qrva nagy pofon. Hát még ha a szerelemben alkalmazod, és akiért heteken-hónapokon át meditáltál meg minden és egy nap meglátod hogy kézen fogva boldogan sétál mással, szerintem sokan képesek lennének ott a vonat elé ugrani.


Tini korban ez még aranyos, és könnyebben átvészeled mert sokan vannak a hátad mögött, de később mikor majd minden barát eltűnik az életedből mert mindenkinek lesz saját élete, és egyedül kell megélni minden fájdalmat, akkor te is inkább azt mondod hogy ez egy f@szság, és inkább jobb a semleges érzelem mintsem a fájdalom :D

2023. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szívből vagy agyból érezted?

Gregg bredon isteni mátrix nyelve fent van yt-n 4 rész,4 órás ahhoz hogy megértsd meg kell nézni mindet.

2023. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Bocsi, de nem győztél meg. Értem, hogy mit írsz, mert valahol ugyanez a racionális érv tart vissza engem is, vagy kapcsol be.

Ami miatt mégis hiszek abban, hogy ez nem f@szság, hogy manifesztálhatsz valamit, az az, hogy már többször sikerült. Tűpontossággal, úgy ahogy szerettem volna, és ahogy elképzeltem, megtörténtek a dolgok. Csak tudatosan irányítani nem tudom.

2023. jan. 1. 02:03
 6/11 anonim ***** válasza:

1-vagyok

A meditáció közben igyekszem a jelenben maradni. Amikor véget ér, akkor is a jelenben vagyok. Tehát mivel nem a moziban vagyok, ezért nincs hová zuhanni sem :)

2023. jan. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak azután élem bele magam valamibe, ha már nagyjából biztos a dolog. Addig csak vágyacskáim vannak az irányába.
2023. jan. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi 4es, meghallgatom!
2023. jan. 1. 10:38
 9/11 A kérdező kommentje:
6 És ez így mire volt jó? Nem győztél meg...
2023. jan. 1. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 velem is történtek már ilyenek, de nem tenném rá a gatyámat hogy nem történt volna meg amúgy is... ha ekkora erőfeszítések kellenek ahhoz, hogy jó dolgok történjenek veled, vagy vudu kell ahhoz, hogy valaki szerelmet valljon, az már régen rossz... akkor nagyon gány életed lehet ha amúgy nem történnek veled jó dolgok :D Kicsit olyan ez mint a vallások, félnek attól hogy mi van a halál után és egy kreált valamiben kezdenek el hinni, mert az megnyugtatja őket.


Én megkérdeznék pár milliomost vagy milliárdost hisznek-e ebben az egészben, szerintem egyik se fog hinni benne, mert egyrészt alapból jó az életük minek stresszeljék magukat ilyen hülyeségekkel, másrészt ők tesznek a dolgokért nem hümmögnek egy varázsszőnyegen kúrós gyertyákkal körülvéve magukat. Az ilyen Bob Proctor féle pojácákat meg ne vegyük már ide, érdemes lenne utána olvasni mekkora egy kókler csóka volt, és hogy miből szedte meg magát. Pont ebből a halandzsából.


Valami létezik, hiszen most kapott 3 ember is Nobel díjat a kvantum-összefonódás kutatásáért, de ezek a netes jógik baromira kifordítják az egészet, és mindent a 'kvantum'ra húznak rá, meg példálóznak itt Albert Einsteinnel aki baromira nem hitt az egészben.


Miért csak az átlagpolgár meg az alsó osztálybéliek mantrázzák ezeket amúgy is? A sztárok között van 1-2 ember aki ezt állítja, de a sztároknak sosem volt realitás érzetük... Tom Cruise meg a szcientológia :)

2023. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!