Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan manifesztáljak, mit...

Hogyan manifesztáljak, mit vizualizáljak, ha nem tudom pontosan mit akarok?

Figyelt kérdés

Épp az lenne a lenyeg ugye, hogy pontosak legyünk.

De en csak körülbelül tudom mit szeretnék.

Akkor így hogyan?


2023. jan. 26. 19:22
1 2
 1/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Így sehogyan. Előtte ki kell kristályosítanod az elképzelésedet. Ha így próbálod meg, az olyan, mintha egy nagy tömegben keresnéd az édesanyád, és csak annyit kiabálnál, hogy "hol vagy?".
2023. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De nem tudok rajönni. Lassan 5 éve...

És annyira nem vagyok jó helyzetben hogy legyen időm lábat logatni, hogy na hatha holnap kikristalyosodik...

2023. jan. 26. 19:45
 3/20 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék úgy meditálni, hogy közben csak arra koncentráljak, hogy "Nem tudom, mondd meg"
2023. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ki mondja meg?

Mivan? :D

2023. jan. 26. 20:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy hányas személy hányas szám, de valahogyan meg kell fogalmaznod. Nekem akkor szoktak sugallmazásszerű gondolataim lenni, amikor ebbe a hallgató/tanácskérő elmeállapotba sikerül kerülnöm. Csak felteszek egy kérdést, majd várom a választ, ha kell félóráig (vagy többig, de annál több még nem kellett). Ha viszont még kérdésed sincs, akkor érdemes ezzel próbálkoznod.
2023. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Régen rossz.
2023. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami olyat vizualizálj hogy ez emberek vidámak, boldog vagy, elégedett, nem unatkozol, energikus vagy, reggel felkelsz frissen, aztán minden oké.
2023. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Amit a 3-as mond, nem hülyeség. Nem érdemes kiröhögni. A belső dialógus elég jó elmélkedő módszer, ha valamit meg akarsz tudni saját magadról. Az elméd több tudatrétegből áll, és ezek nem mindig fedik teljesen egymást, ezért simán lehet "dialógust" folytatni, azaz kérdezni a tudattalan elmétől.
2023. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Képzelj el egy táblát, melyre írni fogsz. Vedd képzeletben a kezedbe a krétát vagy a filcet. érezd, hogy a kezedben van érezd a kréta vagy a filc tapintását, illatát. És írd fel, vésd fel a tábla legelső sorába hogy "Céljaim:"

Ha nem jut eszedbe semmi, akkor véss be alá egy nagy kérdőjelet. Napi egyszer vagy kétszer ismételd ezt meg. Mindig ugyanazt a táblát képzeld el, ugyanazon a biztos helyen. Egy nap meglepődsz majd, de a kérdőjel helyett valami egészen mást fogsz bevésni. na abba az irányba indulj el és ha megvan a célod, akkor már könnyebb lesz.


Vagy imádkozz ennél a táblánál, a képzeletbeli rejtekhelyeden Istenhez.

Ő majd segít, hogy megihlessen és együtt felírjátok a céljaidat a táblára.

Bizony mondom néked, ez működik, sőt még sok egyéb dolog is működik, hogy csodálkozhassatok rajta, mert itt van az idő. Itt van Isten országa.

2023. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"ha nem tudom pontosan mit akarok"

Ha nincs célod, hogyan akarod megvalósítani/elérni?

2023. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!