Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem hallottatok ilyesmiről?

Nem hallottatok ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben jött egy fura “ötletem”. Kisfiam nem beszél, 4 éves lesz idén. Túl vagyunk rengeteg fejlesztésén, ami valamit segített, de nem eleget. Tudna beszélni, de nem akar. Régebben olvastam valahol, hogy lehet “blokk” van az agyában. Nem létezik ilyesmi, hogy blokkoldás kimondottan ilyen dolgokkal kapcsolatban? Ezoterikus, pszichologia nem érdekel milyen, csak segítene már valami.

2023. ápr. 8. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem valószínű, hogy idegrendszeri probléma áll a háttérben. A gyermekedet lelkileg viselte meg a párod elköltözése és valamiért ő nem akar beszélni, főleg akkor, ha a környezete azt erőlteti.


Szerintem keress valamilyen természetgyógyászt, aki ezekre a problémákra specializálódott.

2023. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egy ismim kislánya ugyanez volt. Kiderült, hogy semmi baja. Csak nem volt rákényszerítve hogy beszéljen. Például ha szomjas volt rámutatott az itókára, s vagy mama, vagy papa máris odaadta neki.Túlszeretetből. Sok ilyen dologban papa mama mindent megtett szó nélkül. Majd amikor kiderült hpgy ez probléma rászoktatták hogy beszéljen. Ha szomjas volt s mutogatni kezdett mindenki elfordult. Majd kiverte a hisztit, de mindenki tartotta magát. Mondták neki hogy mondja mit szeretne mert így nem értik. Erre kinyögte hogy "teát". Itt sem dőltek be. Beszéltették hogy mit szeretne a teával, miben szeretné. Hosszadalmas folyamat volt, de mára duma gizi a kis csaj. Ha kell, ha nem, csacsog 😁
2023. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!