Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csináljak? Nem igazán...

Mit csináljak? Nem igazán tudom kezelni az őszülést?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom mélyen, hogy van valami módja annak, hogy visszafordítsam, de az még tudományosan nem igazolt ezért az ember tényleg csak a kísérletezésre hagyatkozik


29 éves vagyok, de először 25-26 évesen kaptam olyan kommenteket, hogy "wow, miért van neked ennyi ősz hajszálad"... erre én kb csak csendben maradtam és mentem tovább mivel nem tudtam mit felelni rá, de nem is érdekelt akkor


Aztán teltek múltak az évek, hát most már azért zavar


Kopaszra nyírjam?


Arra gondolok, hogy lehet el kellene mennem egy évre teljesen messze az eddigi életemtől és önkénteskedni, farmon dolgozni családoknál, utazni, zarándokútra menni stb.. a félretett pénzemből


Ha valami über egészséges módra áttérnék, szerintem az tuti működne, de az egyenlőre eléggé mesebelinek hangzik..a másik opció, hogy befutni hollywoodban és nyilván az anyagi biztonság az egész napos flow energia szintén meggyógyítana ( ez megint csak mondjuk úgy nehezen elérhető állapot)


Egyéb tippek?

29F


2023. jún. 11. 00:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia nyugodj meg a hugom 26éves és rengeteg öszhajszála van es sz a poén hogy alergiás a hajfestékre és így besem tudha festeni. Szóval nen vagy egyedül hugpmnak 23éves korávan kezdet öszülni a haja.
2023. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ez a nyugodj meg dolog nem működik, valamit jelez a testem, hogy valamit nem jól csinálok az életemben, igen nem tökéletes, sok téren lehetne javítani, de jelenleg a legjobb amit teszek is ezt váltja ki a szervezetemből..


Egyszerűen nem bírom a stress hormonokat, nem tudok velük mit kezdeni, bármit csinálok , ez nem hagy nyugodni


Na jó szerintem megyek meditálni a következő 5 évben napi 24/7ben, az is szintén meggyógyítaná ebben is biztos vagyok

2023. jún. 11. 00:39
 3/19 Tudi333 ***** válasza:
20%
Úristen! Nem az őszülés a betegség, hanem, hogy téged ez ennyire zavar! Önértékelési gond! Súlyos! Őszülsz. Kész. Fogadd el! Légy férfi! Lassan ideje felnőni! Szívesen! 😁
2023. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Rákos vagy?

Fogadd el ugy sem tudsz semmit tenni kellene


Cukorbeteg vagy?

Fogadd el ugy sem tudsz semmit tenni ellene


Stb..

Lehet ignoralni a jeleket, de egyszer majd jon a pofon igaz akkor erosebben

2023. jún. 11. 01:18
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Pár év múlva fehér lesz a hajad ennyi.


Vannak sokan hírességek is akiknek fiatalon fehér volt a haja és jól meg voltak vele,


Pl. Richard Gere


Viseld büszkén! A nők úgyis a pénzre buknak... ;) Inkább gyűjtsél olyat! :)))

2023. jún. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
1000x jobb mintha kopaszodnál :D
2023. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A Workaway oldal neked való


[link]

2023. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a problémára figyelnék, mintsem a helyzetre. Vagy ha neked fáj a fejed egy tudom miatt, akkor fájdalomcsillapítót veszel be rá??
2023. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ezek mind örökletes dolgok, nem sok mindent tudsz tenni ellene. Inkább azokra próbálj koncentrálni, amik a pozitívumok. Senkit sem zavar egy ősz halánték. Végső esetben van hajfesték. Más is használja.
2023. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tudi333 ***** válasza:
62%
Daganat és a cukorbetegség az betegség. Az őszülés az nem! Azon is parazhatsz, hogy alacsony vagy vagy magas. Vagy miért kék a szemed vagy barna a hajad. Külsőség.
2023. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!