Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tantrikus jóga, Taoista szex,...

Tantrikus jóga, Taoista szex, agykontroll. Esetleg valaki járatos ezekben? Az agykontroll mára már tényleg kiment a divatból? Miben különbözik a hindu jógik által gyakorolt önhipnózistól?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Merevedési zavaromat szeretné kezelni önhipnózis (Agykontroll?) segítségével. Szerintetek ez az általam felsorolt tanok egymással kombinálásával lehetséges?

2023. jún. 13. 17:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A keresztapám jóga oktató volt. A pszichiáterem is járatott autogén tréning kurzusra. Mivel elektroműszerész vagyok, anno alfa-agyhullám detektort is építettem. Valószínűleg jól érzem, mikor megyek le "alfába". Bár az én kavargó gondolataimmal nagyon nehéz ellazulni. Viszont van olyankor hogy ott is rekedek. Ha lefekszem, és behunyom a szemem, arról álmodom,amit programoztam magamnak. Csak amikor felébredek, akkor mindennek vége.
2023. jún. 13. 17:27
 2/11 Grimfox ***** válasza:
100%

Az agykontroll úgy különbözik a hindu jógik módszereitől, mint ahogy a matchbox autó egy lamborghini csúcskategóriás sportautótól. Viszont a jóga kifejezetten elvezeti a nemi szervek energiáját, hogy felhasználja a pranayama gyakorlatban. Ugyanígy a taoista gyakorlatok.

Nem tudom, hogy agykontrollal lehet e a problémádon segíteni, de autogén tréninggel majdnem biztosan nem.

Minden esetre először tudni kell, mi okozza a zavart. Ha az oka megvan, akkor lehet rá megfelelő módszert keresni. Ha például mondjuk vérkeringési okai vannak, akkor azt kell javítani, és ahhoz nem kell jóga, vagy hasonló gyakorlatok. Ha pszichés blokk okozza, és tudod mi az, akkor akár az autogén tréninget is használhatod, hogy a blokkot feloldd. Előfordulhat, hogy valamilyen gyógyszer okozza, amit szedsz(már ha szedsz). Az antidepresszánsok hajlamosak erre.

Ha már tudod, hogy mi az oka, írd le, úgy könnyebb megfelelő módszert keríteni.

2023. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Abból kiindulva, hogy olyan nővel nem megy, akiben 10000x jártam, a pszichés okot szinte teljesen kizárhatjuk. Jártam pszichiáternél, aki szerint semmilyen bajom nincs, elküldött relaxálni, s az valamire jó isvolt, de nem a bajomra. Olvastam, hogy 44 és 65 éves kor közt főleg ér problémák vannak (80 %). A jövő héten feliratkoztam magánklinikán teljes körű urológiai kivizsgálásra. Akkor talán már többet fogunk tudni. Az biztos, hogy a korom miatt már nagyon kevés az ondóm. Amíg üres a zacsi, nem termelődik tesztoszteron. Ha a magömlést elkerülöm, az segít valamit, de nálam már önmagában nem elég. Ezért is megyek el orvoshoz is. De azért addig unalmamban én is tehetnék magamért valamit?
2023. jún. 13. 18:46
 4/11 Grimfox ***** válasza:
100%

A férfierőt növelik a ginzeng, és gyömbér készítmények. Ezekből készíthetsz egyenként teát, vagy akár keveréket is. Nem csak potencianövelésre jók, általános életerőérzetet is adnak, és a vérellátást is javítják a testben. Csak pertnerrel végezz szexuális tevékenységet.

A mellékvesék is termelnek tesztoszteront, ha a vesék jó állapotban vannak, akkor nem lesz gond a férfierővel sem(ha más gond nincs).

A veséket lehet masszírozni, enyhe nyomással, és körkörös dörzsöléssel magadnak is, vagy egy társ segítségével.

Amíg az orvos meg nem mondja a helyzetet, addig ezek a gyors, és hatékony módszerek, amiket érdemes kipróbálni. Ezeket persze együtt is alkalmazhatod.

2023. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tudi333 ***** válasza:
16%
Hát pontosan, ha 10000x voltál valakivel, rá már nem lesz olyan izgalom. Az, hogy zavar a dolog, abból arra lehet következtetni, hogy szexuális vágy van. Nem tudom idős korral hogyan változik az ember ilyen területen, szerintem dominancia témakör vagy annak a hiánya. De itt már lehet negativ szuggesztió is ugye, mivel gyakran nem sikerült. Ha a testi dolgokat nézzük potencianövelő tableta azt mondják segít.
2023. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Magas vérnyomás, munkahelyi stressz, vércukor vagy dohányzás miatti érszűkület okoz legtöbbször gondot. Pszichésen pedig... hát az életközepi válság miatt sok pár elválik.
2023. jún. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na jó. Ez nem az "Egészség " témakör. Itt konkrétan azt kérdeztem, Lehet- e önhipnózissal segíteni a problémán. Amúgy maga a szexuális izgalom is egy megváltozott tudatállapottal járó állapot. Így sikerül eljurnom alfába. Hogy egy olyan dologra koncentrálok, ami szexuálisan felizgat. Van amikor behunyt szemmel benne ragadok, folyamatos orgazmust élek át, amíg a szemem ki nem nyitom. Ráadásul a tesztoszterontermelést lehet fokozni ha izgalomba jövök szexuálisan. Az érbajokra majd ott lesz az orvos, ha élek addig, amire sorra kerülök.
2023. jún. 14. 08:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval az orvosi tanácsokat mkérlek mellőzzétek, majd ad nekem az orvos a klinikán. Az önhipnózis hatásossága és mikéntje inkább érdekelne, ha van, aki tapasztaltabb benne nálam.
2023. jún. 14. 08:36
 9/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Azért orvosi típusú tanácsokat kaptál, mert azt mondtad, a problémád nem pszichés eredetű. Az önhipnózis, és hasonlók akkor hatékonyak, ha a probléma pszichés. A tantrát, jógát, 5-10 évig gyakorolni kell, hogy bármiféle hatást elérj vele(nem feltétlen az általad kívántat).
2023. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tudi333 ***** válasza:
100%

Menj le alfába vagy amilyen mélyre csak tudsz és szuggeráld magadnak, akár hangosan szóval is, hogy olyan szituációban jól müködik nálad minden. Képzeld el ahogy beteszed magadba ezt a programot. Tehetsz be olyat is, hogy "erős vagyok" "férfias vagyok" stb. Egyébként anbak érzed magad?

Még pszichésen: amit írsz abból latszik, hogy borzasztóan rá vagy görcsölve a dologra és túlkombinálod kicsit. Lehet félre kéne tenni minden ilyen próbálkozást kicsit, de ezt te tudod.

2023. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!