Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám magam hipnotizál...

Hogyan tudnám magam hipnotizálni, hogy vissza emlékezek fél évvel ezelöt hova tettem egy papírt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ulj le es nyugtasd le az elmedet, majd gondolataidban menj vissza oda, s azt a regi esetet kell ujra visszhozni, atelni, s ulj maradj becsukott szemmel es koncentralj arra az idoszakra, es megfog erkezni a valasz!
2010. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az nem lehet .. hogy azota tobbszor berugtam es azoknak az emlek kapcsolatoknak annyi? igy hiaba fogok emlekezni nem fog elojonni?
2010. okt. 23. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
epic fail :D
2010. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ülj le az asztalhoz, és koncentrálj az akkoriban készült képre.. és eszedbe fog jutni :D
2010. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez agykontroll, vagy önhipnózis.

Ami az elmédben benne van, mint egy emlékkép, az elő is hozható onnan. Akkor is, ha azóta többször voltál részeg.

Ha elvégzel egy agykontroll tanfolyamot, akkor ott lesz a válaszod.

Az ébrenlét és az alvás határán van egy szint, amit alfa állapotnak neveznek. Ez ilyen félálomszerű állapot. Amikor erre tudod magadat hozni, akkor vissza tudsz emlékezni.

Nehéz azért leírni pár sorban, hogyan tedd, mert erre több napos tanfolyam létezik.

Domján László agykontroll tanfolyamát ajánlom neked.

2010. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mar olvastam es hallgatam is agykontrollt. De sosem sikerul alfaba mennem. Pedig gyakoroltam eleget es mar eleg kis koromtol fogva erdekelt. Meg alapsulis voltam 7.kes
2010. okt. 26. 17:46
 7/7 anonim válasza:

Hú gyerekek ilyet én is csináltam. Zsírkirály volt! :) Nem tudtam, hogy agykontroll.

Úgy volt, hogy hiányzott a pasim, szomorú voltam miatta és hogy felviduljak, visszagondoltam arra, amikor összejöttünk. Csak feküdtem az ágyon és megpróbáltam minden részletre, illatra, ízre visszaemlékezni. Olyan emlékek is előjöttek, amikre nem is emlékeztem. Azóta ha kellemes érzéseket akarok magamnak, előhívok jó emlékeket és ugyanígy megpróbálom részletezni őket. :)

2010. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!