Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már hipnozis képzésen?...

Volt már hipnozis képzésen? Valóban megtanult hipnotizálni és mi egyéb dolgokat tanult meg?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre a képzésre gondolok: [link]

Kérem csak az írjon aki volt hipnozis képzésen és osza meg velem tapasztalatait!


2011. febr. 27. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

NE MENJ EL műkedvelő hipnotizőr képzésre!

Ez felelősséget is jelent! A hipnózis nem veszélytelen dolog! Nem véletlen, hogy csak orvosoknak szabad!

Akkor tiltották be nálunk az amatőr hipnózist, amikor egy kútásó nem tudott felébreszteni egy általa hipnotizált lányt.

2011. márc. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy érettségihez kötött, tehát akinek van érettségije az elvégezheti a tanfolyamot. Mellesleg a tanfolyam végén le is kell vizsgázni belőle, ha nem tudok levizsgázni belőle akor nem csinálhatom. Én úgy tudom, hogy magától is kitudd jönni a transzból a hipnotizált személy, szóval nincs olyan, hogy benne marad és nem tudd kijönni belőle.
2011. márc. 3. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

"kitudd jönni"

"tudd"

Aki a 'tud' és a 'tudd' között nem tud különbséget tenni, az (remélem) nem kaphat érettségit sem - de hipnotizálni tényleg ne menjen!

2011. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi közé a helyesírásnak a hipnózishoz, de neked meg nem ide kellett volna írnod! Egyébként véletlen írhattam így, észre sem vettem sajnos.
2011. márc. 4. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert a hipnózist gondosan, odafigyelve kell elkövetni.

Ahogy itt most viselkedtél - máshol is hasonlóan viselkedsz. Nem?

2011. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem éppen. Előzött is rosszul írtam, nem baj… de te is rosszul ííírtad. Légy szíves hagyjuk a helyesírás témát. A hipnózisnak nem sok köze van a helyesíráshoz.
2011. márc. 4. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak orvos hipnotizálhat! Pszichológus is megteheti, sőt hipnoterápiát alkalmazhat. Hogy őszinte legyek: valaki mondjuk általános orvos(utálom az orvosokat, azért mert valaki orvos, orvos diplomája van, még hülye marad), még nem tud hipnotizálni. Az átélt dolgokat nem tudja a páciensével magas szinten feldolgozni. Pszichiáter meg maradjon a receptek írásánál! Azért olyan ritka, hogy valakit nem tudnak felébreszteni és egészséges fizikailag. Ez olyan rémhír, mintha azt állítanám, hogy álomból nem lehet felébreszeteni valakit. Egyszerű ember valószínű megijedt és segítséget kért. Nagyon egyszerű olyan helyzetet is megoldani, amikor például az a hibás szuggesztió, hogy képtelen vagy felébredni. Regressziós hipnózis a legveszélyesebb és az emlékek, a többinél ha a szuggesztió ellenkezik az elveiddel, azt nem fogadod el, nem teljesíted. Ezeket nem csak olvastam, hanem tapasztaltam is.
2011. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzővel teljesen egyetértek.Én is voltam hipnózison nem hinném h veszélyes.Az biztos h amit egy pszichiáter felír az a sok antidepresszáns na az sokkal veszélyesebb!!Ez egy hülye tévhit,hogy "ottmarad" meg egyéb hülyeségek.Nagyon-nagyon jó módszernek tartom egy csomó félelemtől szabadított meg.Az orvosokat meg inkább hagyjuk!!nem kommentálnám őket...
2011. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!